Produkcja i montaż teledysków

Teledysk (videoclip,klip) jest utworem audiowizualnym opracowanym i wyprodukowanym indywidualnie dla konkretnego utworu muzycznego. Teledysk ma na celu promocję utworu i jego wykonawcy. W obecnych czasach jest to jedna z najskuteczniejszych form promocji artysty lub zespołu muzycznego. Każdy wykonawca wie,że dobry teledysk to klucz do sukcesu, bowiem utwór muzyczny bez projektu VIDEO nie jest w ogóle rozpoznawalny na rynku muzycznym.

Produkcja teledysków to nasza pasja oraz wielka przygoda.

Nieustannie kształtujemy swój gust muzyczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego artysty, który się do nas zgłosi. Nasza oferta skierowana jest do artystów reprezentujących różne style muzyczne (pop, rock, hip-hop, metal, disco-polo i inne). Współpracowaliśmy z wykonawcami różnych gatunków muzycznych m.in: Kazik, Sylwia Grzeszczak, Liber, Natalia Szroeder, Doniu itd.

Produkcja teledysków składa się z kilku etapów, wśród których wyróżniamy 3 najważniejsze: tworzenie scenariuszy, realizacje nagrań i postprodukcje (montaż teledysków). Każdy etap tworzenia teledysku jest szczegółowo omawiany i analizowany z wokalistą lub zespołem. Służymy radą oraz kreatywnymi pomysłami, ale przede wszystkim liczymy się z oczekiwaniami i sugestiami Klienta. Dzięki temu, efekt końcowy naszej pracy jest zawsze zadowalający nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Montaż teledysków jest bardzo ważnym elementem podczas produkcji filmowej, gdyż nadaje ostateczną formę i wygląd projektu. Montaż teledysków to połączenie historii filmowej z utworem muzycznym. Z reguły fabuła teledysku jest spójna z tematem utworu, ale zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba poskładać pozornie niepasujące ze sobą obrazy w spójną całość.

Wykonujemy montaż teledysków i klipów reklamowych.

W oparciu o przesłane nam pliki audio i video, np. na potrzeby serwisu YouTube lub Vimeo wykonujemy montaż teledysków i klipów reklamowych. Możemy zmontować teledysk z materiału zrealizowanego w trakcie koncertu lub stworzyć zupełnie „od zera” odpowiedni i interesujący film do utworu muzycznego. Montaż teledysków polega na synchronizacji obrazu z muzyką. Energiczna i żwawa muzyka niemal sama wymusza gęsty montaż krótkich ujęć. Jednak nie jest to wymóg konieczny. Styl montażu filmu zależy w większości od charakteru utworu muzycznego, jego rytmu i od tego co ma nam opowiedzieć historia filmu. Wykonując montaż teledysków do przesłanych materiałów dodajemy również efekty specjalne, tak aby odbiorca videoclipu był zaciekawiony i miło zaskoczony. Teledysk może być przeznaczony nie tylko do emisji w telewizji lub do wyświetlania w internecie, ale również może stanowić atrakcyjne demo.

Produkcja teledysków wymaga profesjonalnego sprzętu, doświadczonej ekipy oraz kreatywnych pomysłów. U nas masz to wszystko zagwarantowane. Z najwyższą starannością stworzymy materiał filmowy, który po przejściu montażu zamieni się w efektowny teledysk, dzięki któremu zyskasz nowych fanów swojej twórczości. Tworzymy teledyski zarówno dla początkujących wykonawców, jak i dla tych, którzy posiadają już znaczący dorobek artystyczny.

Wyprodukowane przez nas teledyski są ciekawe, oryginalne i nowoczesne a do ich produkcji wykorzystujemy najlepszy sprzęt i innowacyjne technologie. Wszystkie nasze teledyski wykonujemy w technice HD. Znakomita jakość obrazu, głęboko nasycone kolory, dbałość o każdy szczegół – to wszystko sprawia, że nasza produkcja teledysków jest pozytywnie oceniana przez odbiorców.

Dysponujemy różnego rodzaju profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu osiągamy ciekawe efekty wizualne teledysku – m.in. Kran filmowy 10m/6m/4m, stedycam, wózek filmowy, Drony (zdjęcia z powietrza), GOPRO RIG podwodny (zdjęcia podwodne), SLIDEKAMERA (płynne ujęcia), przyssawki i statywy samochodowe i wiele innych.

Przykładowe teledyski zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty OSTRO, polecamy dział Animacje i Wizualizacje 3d

Produkcja i montaż teledysków wymaga
profesjonalnego sprzętu,
dzięki któremu kreujemy genialne pomysły. OSTRO gwarantuje realizację każdego projektu na sprzęcie najwyższej jakości.

To najskuteczniejsze środki przekazu,
których siła polega na
spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów,
takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Jeśli reklama w telewizji to tylko z OSTRO.

Filmy korporacyjne i szkoleniowe to idealne rozwiązanie
dla spółek i organizacji
świadomie budujących swój wizerunek
zarówno w Polsce jak i zagranicą. Sprawdź naszą ofertę.

Animacje i wizualizacje 3d to nasza pasja.
Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.
Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów itp.

Zdjęcia z lotu ptaka to doskonały sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Nic więc dziwnego, że filmowanie z powietrza cieszy się sporą popularnością.

Filmy VR (Virtual Reality) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie sztuki filmowej. Do ich realizacji używa się wieloobiektywowej kamery sferycznej rejestrującej obraz pod kątem 360 stopni.