Produkcja filmowa Katowice

Produkcja filmowa – Katowice


Filmy reklamowe i korporacyjne, wideo szkoleniowe, teledyski muzyczne i wiele innych – od pomysłu i scenariusza, przez realizację zdjęć i montaż aż po przygotowanie do dystrybucji. Szukasz speców od profesjonalnej, ale niesztampowej produkcji filmowej w Katowicach? Zapraszamy do OSTRO! W ofercie usługi, pomoc i otwarte głowy doświadczonych filmowców, nowoczesny sprzęt i technologie – w tym animacje, wizualizacje 3D, filmy VR i 360 stopni i filmowanie z powietrza. Stwórzmy wspólnie film, który „zrobi robotę”, pomoże Ci osiągnąć artystyczne albo biznesowe cele, wypromuje Twoją twórczość lub markę.

Reklama w TV i internecie: produkcja filmowa – Katowice

Dziś dobre wideo jest podstawowym narzędziem skutecznej reklamy, promocji marki i rozwoju biznesu. Zaufaj specjalistom, dla których organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej to chleb powszedni od wielu lat.

Co proponujemy? Tworzymy klasyczne telewizyjne spoty reklamowe i billboardy sponsorskie oraz filmy promocyjne do internetu i social media. Budujemy wizerunki marek, sprzedajemy produkty i wizje, kreujemy popyt. Poruszamy serca, bawimy i śmieszymy, otwieramy na nowe głowy i portfele. Wiemy, jak komunikować się z różnymi grupami docelowymi. Tyskie, Mleko Łowickie, Breck, Fibaro, Amica czy Mylaq i Oh! Tomi – zajrzyj do naszego portfolio, sprawdź realizacje, zainspiruj się.

Z OSTRO oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze: zajmiemy się Twoją reklamą od pomysłu po przygotowanie materiału do emisji. Jeśli masz już jakąś wizję, to świetnie, zmaterializujemy ją. Ale jeśli nic się jeszcze nie wykluło, też dobrze, i nie musisz zlecać pracy agencji ani copywriterowi: przygotujemy koncepcję i napiszemy scenariusz. Dalej zrealizujemy zdjęcia (plener, studio filmowe – Katowice i nie tylko) i zmontujemy materiał, przy okazji jeszcze go uświetniając paroma trikami.

Wideo dla biznesu, agencja filmowa – Katowice 

Profesjonalna firma potrzebuje profesjonalnych materiałów biznesowych. To kwestia nie tylko wizerunku, ale też organizacji i efektywności działalności czy nawiązywania współpracy z klientami, partnerami i sponsorami. Z nami zrealizujesz m.in.:

Agencja filmowa Katowice
  • Filmy korporacyjne – skuteczne narzędzia public relations, służące budowaniu wizerunku firmy i organizacji w relacjach z mediami, opinią publiczną, klientami, partnerami. Połączeniu obrazu, dźwięku i słowa najlepiej oddaje to, co nienamacalne czy nie do końca wyrażalne – wyznawane wartości, poczucie misji, budowaną wizję świata. Pozwala też najdoskonalej przedstawić opowieść o historii organizacji i osadzić ją w przyszłości.
  • Filmy szkoleniowe – praktyczne i skuteczne materiały edukacyjne z elementami interaktywnymi i VR, animacjami czy wizualizacjami. Z jednej strony zyskujesz czas i środki, bo nie musisz wysyłać pracowników bądź partnerów na kosztowne szkolenia. Z drugiej edukujesz ich skutecznie: możesz postawić ich w całkiem realnych sytuacjach (to doświadczenie wzmocnią gogle VR), w których sprawdzą, co dzieje się, gdy podejmują konkretne decyzje.
  • Filmy produktowe – genialne wsparcie dla handlowców i klientów: instrukcja obsługi czy pokazanie działania i funkcji urządzenia bądź innego przedmiotu. Taką wideoprezentację zawsze można ze sobą zabrać (bo wystarczy mieć tablet czy nawet smartfon), w przeciwieństwie do produktu czy innych materiałów – to spore ułatwienie dla podróżującego po Polsce i świecie działu sprzedaży Twojego przedsiębiorstwa.

Klipy muzyczne, promocje eventów, sztuka i sport – produkcja video, Katowice

Kazik, Sylwia Grzeszczak czy Liber: w nasze ręce swoją twórczość powierzają również artyści. Reżyserujemy, nagrywamy wideoklipy dla twórców w obrębie różnych gatunków. Czujemy sport: współpracujemy ze sportowcami, przygotowując relacje z wydarzeń, materiały promocyjne czy filmy dokumentalne. W 2021 r. powstał przy naszym udziale pierwszy polski dokument o kitesurfingu, produkcja Allseasons. Pracowaliśmy również przy takich projektach jak „Dream Walker – Around the world in 80 jumps”, festiwal Snowshow Music Fest 2014, Hip Hop Kemp 2012 czy Red Bull „Heli Drifting”. Muzyka, sport, teatr, sztuka, edukacja – jeśli szukasz profesjonalnych i kreatywnych specjalistów od produkcji video w Katowicach, polecamy się!

Sprzęt i technologie – nowoczesne studio filmowe, Katowice

Wideo jest i będzie najpopularniejszym formatem treści w sieci i najskuteczniejszym sposobem komunikacji z odbiorcami. Dziś jednak nie wystarczy tylko dobry film – on musi dawać coś nowego, zaskakiwać treścią i formą. Dlatego w OSTRO nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowe sprzęty i technologie. Nasze propozycje?

  • Wirtualne spacery i inne materiały VR. Na pokładzie mamy nowoczesne kamery sferyczne, które rejestrują obraz pod kątem 360 stopni. Zmontowany materiał pozwala odbiorcy odbyć wirtualny spacer po obiekcie czy okolicy albo rzuca go w sam środek wydarzeń. Widz samodzielnie manipuluje perspektywą i – zakładając gogle VR – uczestniczy w wykreowanym świecie. Elementy VR pogłębiają doświadczenie odbioru teledysku, relacji z eventu czy reklamy.
  • Filmy z elementami interaktywnymi. Do materiału możemy też dodawać interaktywne przyciski i inne elementy, które odsyłają do innych filmików czy informacji uzupełniających. W ten sposób możesz także oddać historię w ręce widza. To on, podejmując decyzję i klikając odpowiednie buttony, będzie film „kształtować”: zmieniać opowieść i wpływać na jej zakończenie. To genialnie sprawdza się w reklamie i kampaniach edukacyjnych, społecznych.
  • Trójwymiarowe animacje i wizualizacje. Animacje bądź wizualizacje 3D to przede wszystkim sposób na pokazanie (w namacalny sposób!) tego, co nie istnieje lub czego nie da się zobaczyć i sfilmować. Przykładem może być nowo budowany obiekt, który zwizualizujemy w istniejącej okolicy. Możliwości jest naturalnie więcej, od prezentacji usługi po stworzenie zupełnie nowego świata w reklamie czy klipie muzycznym.

Wyobraźnia i kreatywność, doświadczenie i nowoczesny sprzęt, kompleksowa, ale też elastyczna realizacja – zapraszamy do współpracy!

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna reklama TV zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Sprawdź nasze portfolio lub zobacz poszczególne realizacje poniżej

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.