Dom produkcyjny Gdańsk

 

Dom produkcyjny – Gdańsk

 


Potrzebujesz materiałów video do promocji swojej marki, biznesu, twórczości? Jesteś we właściwym miejscu. Od pomysłu i scenariusza po przygotowanie pliku do emisji – stworzymy dla Ciebie spot reklamowy, film biznesowy, animację szkoleniową, teledysk muzyczny, dokument i wiele innych produkcji. W branży działamy od wielu lat. Mamy niewyczerpywalne pokłady kreatywności, a na pokładzie świetnych fachowców i nowoczesny sprzęt – w tym drony i wieloobiektywowe kamery sferyczne. Sprawdź, co i jak zrobi dla Ciebie nasz dom produkcyjny. Gdańsk i Trójmiasto – zapraszamy do owocnej współpracy.

Agencja filmowa – Gdańsk: reklama w TV i internecie

Przygotujemy dla Ciebie zarówno klasyczny spot do reklamy telewizyjnej, jak i najróżniejsze – w formie i treści – materiały do internetu i social media. Niezależnie od tego, czy planujesz wielowątkową kampanię w kilku kanałach, czy też stawiasz na jeden skuteczny spot w wybranym medium, znajdziesz w nas rzetelnego i otwartego partnera, który zajmie się całą warstwą video promocji. Otrzymasz gotowe do emisji, dostosowane do różnych mediów i spójne materiały reklamowe.

Stworzenie kreacji reklamowych powierzyło nam już wiele marek – Amica, Tyskie, Breck, Łowickie, Allegro, Mylaq i Oh!Tomi to tylko kilka przykładów z naszego portfolio. Skutecznie sprzedajemy i budujemy określone wizerunki marek. Równie dobrze poruszamy emocje i serca, bawimy i inspirujemy czy szokujemy. Masz już pomysł na kampanię? Dobrze, zmaterializujemy go. Może zupełnie nie wiesz, jak się za nią zabrać? Nic nie szkodzi – zaczniemy od koncepcji. Wesprzemy Cię w takim zakresie, w jakim tego potrzebujesz, również kompleksowo: od opracowania pomysłu do przygotowania materiałów w formie odpowiednich plików.

Produkcja video – Gdańsk: materiały biznesowe i szkoleniowe

Chcesz opowiedzieć historię swojej firmy, pochwalić się jej sukcesami, profesjonalnie zaprezentować przed potencjalnymi klientami, partnerami? A może jest Ci potrzebny poradnik edukacyjny dla pracowników? Tworzymy filmy korporacyjne i ciekawe wizytówki video, nowoczesne prezentacje produktów (i usług), materiały szkoleniowe czy rekrutacyjne. Wspieramy biznes, dostarczając profesjonalnych i praktycznych narzędzi pracy dla handlowców, szkoleniowców, rekruterów czy speców od PR-u.

Niestraszne są nam takie wyzwania jak prezentacja projektów, które światło dzienne ujrzą dopiero za wiele lat, czy też rozbiórka produktu na czynniki pierwsze. Nie tylko filmujemy, ale również opracowujemy złożone wizualizacje i animacje 2D i 3D, np. wpisując planowany, nowo budowany obiekt w rzeczywiste otoczenie. W ten sposób przygotowaliśmy niezwykle sugestywne, inspirujące materiały dla m.in. Yareal i projektu Nowogrodzka Square w Warszawie oraz Skanska i jej wrocławskich Green Towers. Chętnie też zabierzemy Twoich klientów na wirtualny spacer po domu czy biurze lub okolicy. Jeśli działasz w branży nieruchomości lub w turystyce, filmy z elementami VR i AR to świetny pomysł na promocję Twojego biznesu. Skontaktuj się z domem produkcyjnym OSTRO Video

Produkcja filmowa Gdańsk

Produkcja filmowa – Gdańsk i Trójmiasto: muzyka, sport, wydarzenia kulturalne

Ważne miejsce w naszym portfolio (i sercu!) zajmują artyści, sportowcy i twórcy czy organizatorzy eventów. Mieliśmy przyjemność produkować teledyski muzyczne dla Kazika, Sylwii Grzeszczak, Bulldoga, Libera czy Kasi Mędryk. W 2012 roku relacjonowaliśmy Hip Hop Kemp. Braliśmy też udział w Snowshow Music Fest czy XX-leciu Slums Attack. Pracujemy nie tylko w Polsce.

Na naszym koncie są także materiały video dla dwóch edycji projektu „Dream Walker – Around the World in 80 jumps”. A ponadto współpracowaliśmy z Red Bullem m.in. przy projekcie „Heli Drifting”. W 2016 roku zrealizowaliśmy film „Poczuj emocje!” – spot promujący Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn (Euro 2016). Współtworzyliśmy „Allseasons”, pierwszy polski dokument o kitesurfingu, pracując z najlepszymi sportowcami z całego świata. Uwielbiamy pracę na OSTRYCH obrotach i ekstremalne realizacje.

Jeśli masz do przygotowania klip, relację z wydarzenia czy promocję eventu – gorąco się polecamy. Nie tylko mamy duże doświadczenie w temacie, ale też go czujemy, bo sport, muzyka i sztuka zajmują ważne miejsce w naszym życiu. Do tego dysponujemy świetnym sprzętem na planie, m.in. najnowocześniejszymi GoPro i dronami.

Studio filmowe – Gdańsk: nowoczesny sprzęt i technologie

Kiedy w parze z kreatywnością, wiedzą i doświadczeniem idzie nowoczesny sprzęt, to dzieje się magia! Jeśli więc szukasz domu produkcyjnego w Gdańsku, który zadba też o najwyższy poziom technicznej strony przedsięwzięcia, zapraszamy. Proponujemy:

  • Filmowanie z powietrza z użyciem dronów i wysokiej jakości kamer – czyli doskonałe ujęcia z lotu ptaka. To genialny pomysł, żeby pokazać rozmach przedsięwzięcia, imponujący obiekt, piękno przestrzeni i popularność projektu, np. tysiące uczestników eventu. Dawniej zarezerwowane dla wielkich budżetów, dziś filmy z powietrza są na wyciągnięcie… drona, dostępne wręcz w hollywoodzkiej jakości i bez konieczności rujnowania portfela na reklamę.
  • Filmy VR i 360 stopni – wirtualne spacery oraz elementy VR i AR w promocji marki bądź działalności artystycznej czy sportowej. Pogłębiamy doświadczenie odbiorcy – odrywamy go od rzeczywistości i dajemy możliwość manipulowania perspektywą oraz poczucia się częścią przedstawionego świata (i rozgrywających się w nim wydarzeń). Dzięki wirtualnej rzeczywistości mamy też szansę skuteczniej przyciągnąć uwagę rozproszonego internauty.
  • Materiały interaktywne. Przykładowo film, w którym odbiorca sam kształtuje historię. To mogą być spoty reklamowe, społeczne, szkoleniowe: nagrywamy kilka wersji materiału i dodajemy interaktywne przyciski. I to widz podejmuje decyzje, jak potoczą się losy bohatera – maksymalnie się angażuje. Tworzymy również rozbudowane materiały multimedialne z rozszerzeniami w formie informacji, animacji, wizualizacji czy innych kreacji graficznych.

Dom produkcyjny, Gdańsk – od pomysłu po emisję materiałów!

Spot promocyjny, film biznesowy i materiał szkoleniowy – niezależnie od charakteru video w grę wchodzi profesjonalna produkcja filmowa, czyli scenariusz oraz storyboardy, realizacja zdjęć i postprodukcja, więc montaż, korekcja, dodanie efektów specjalnych. Dowozimy filmy kompleksowo – począwszy od samej koncepcji warstwy kreatywnej, a skończywszy na przygotowaniu plików do emisji i dystrybucji. A przy tym działamy elastycznie, czyli to od Ciebie zależy, w jakiej części projektu i w jakiej formie skorzystasz z naszej pomocy. Porozmawiajmy – zadzwoń lub napisz!

 

 

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.