Filmy szkoleniowe i korporacyjne

 Efektywne filmy szkoleniowe oraz korporacyjne

FILM KORPORACYJNY

Produkcja filmów korporacyjnych to znakomity oraz skuteczny sposób reklamy dla dużych przedsiębiorstw. To świetnie rozwiązanie dla spółek czy też organizacji systematycznie budują wizerunek marki zarówno w kraju jak i zagranicą.

Film korporacyjny to narzędzie public relations, które jest znakomitym środkiem przekazu informacji oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy bądź organizacji. Filmy korporacyjne opisują historię firmy, sukcesy, pracowników, produkty/usługi/projekty oraz są świetnym instrumentem do motywacji sprzedażowej pracowników. Filmy korporacyjne znajdują zastosowanie w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. W komunikacji wewnętrznej ułatwia nowemu pracownikowi wdrożenie się i lepsze poznanie firmy oraz umożliwia szybszą integrację z pracownikami już zatrudnionymi.

Dlaczego warto wykorzystać film korporacyjny?

W komunikacji zewnętrznej film korporacyjny ma za zadanie zaprezentować firmę potencjalnym klientom, kontrahentom lub partnerom oraz zwiększyć jej renomę.

W obecnych czasach firma bez odpowiedniej reklamy nie istnieje. Film korporacyjny pozwala dostarczyć potencjalnemu klientowi cenną wiedzę o firmie i jej usługach bądź produktach. Produkcja filmów korporacyjnych stała się jednym z najskuteczniejszych środków przekazu, którego siła polega na spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów, takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Poruszający się obraz wraz z dźwiękiem bardziej skupi swoją uwagę niż przykładowo reklama w gazecie czy billboard.
Filmy korporacyjne można wykorzystać jako ciekawy film wizerunkowy na stronę internetową, film rekrutacyjny na targi pracy lub uczelnię, film informacyjny dla Twoich potencjalnych klientów lub partnerów.

Aby produkcja filmowa przebiegła bez problemu oraz z jak najlepszym efektem, trzeba drobiazgowo przedstawić cele danego projektu, zdefiniować grupę docelową, określić kierunek realizacji względem Państwa oczekiwań. Musimy odpowiedzieć na pytanie, kto będzie odbiorcą filmu? Jakie wrażenia ma wywołać materiał? Co jest głównym celem projektu?

Przykładowe nasze filmy korporacyjne zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

FILMY SZKOLENIOWE

Filmy szkoleniowe to skuteczny i nowoczesny sposób na pozyskanie lub uzupełnienie wiedzy. Zamiast nudnych wykładów lub czytania nużących materiałów można obejrzeć ciekawy film. Taka produkcja filmowa może być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, zwłaszcza wtedy gdy konieczne jest zobrazowanie danego tematu.

Zaletą filmów szkoleniowych jest ciekawa prezentacja i oszczędność w zakresie szkoleń – pracownik nie musi wyjeżdżać na szkolenie a co za tym idzie nie płacimy za dojazd, nocleg, wynajem sali itd. Filmy szkoleniowe zwiększają efektywność w podnoszeniu kwalifikacji pracowników, można bowiem wielokrotnie je oglądać, dzięki czemu pracownik może powtórzyć materiał i utrwalić wiedzę.

Tego typu produkcje filmowe wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta.

Możemy na przykład:

  • Wykonać prezentację produktu wraz z jego zastosowaniem.
  • Nagrać zajęcia szkoleniowe lub prezentację.
  • Opracować „instrukcję użytkowania” w formie filmu.
  • Stworzyć materiały szkoleniowe dla pracowników.

Filmy szkoleniowe mogą być opublikowane na portalu internetowym lub intranetowym, wydawane na DVD, wyświetlane na projektorach LED bądź monitorach plazmowych.

Jak tworzymy filmy szkoleniowe?

Tworząc filmy szkoleniowe wykorzystujemy różne formy prezentacji wizualnej, m.in. animacje 3D i 2D, zdjęcia, wykresy, diagramy i inne elementy, które urozmaicają przekaz i wzmacniają edukacyjno-szkoleniowy charakter filmu.

Nasza produkcja filmowa (np. filmy korporacyjne, filmy szkoleniowe) wyróżnia się zawsze dynamiką oraz oryginalnym i interesującym przekazem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jesteśmy elastyczni i z chęcią dostosowujemy się do indywidualnym oczekiwań naszych Klientów, ale także proponujemy własne pomysły. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, doświadczoną ekipą oraz wykorzystujemy najnowsze technologie.

Przykładowe filmy szkoleniowe zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Produkcja oraz montaż teledysków wymaga
specjalnego sprzętu,
dzięki któremu kreślimy genialne pomysły. OSTRO VIDEO gwarantuje realizację każdego projektu na sprzęcie najwyższej jakości.

To najefektywniejsze media,
których potęga polega na
spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów,
takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Jeśli reklama w telewizji to tylko z OSTRO.

Filmy szkoleniowe oraz korporacyjne to znakomite rozwiązanie
dla spółek i organizacji
celowo budujących swój wizerunek
zarówno w Polsce jak i zagranicą. Sprawdź naszą ofertę.

Animacje i wizualizacje 3d to nasza kolejna pasja.
Tworzymy nawet najbardziej skomplikowane projekty.
Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów itp.

Zdjęcia z lotu ptaka to doskonały sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Nic więc dziwnego, że filmowanie z powietrza cieszy się sporą popularnością.

Filmy VR (Virtual Reality) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie sztuki filmowej. Do ich realizacji używa się wieloobiektywowej kamery sferycznej rejestrującej obraz pod kątem 360 stopni.