filmy promocyjne i reklamowe

 Filmy reklamowe, spoty reklamowe, promocyjne

Filmy promocyjne czy też filmy reklamowe możemy spotkać wszędzie: reklama w telewizji, na stronach www,  w mediach społecznościowych (Facebook), na telebimach w centrum miasta, na ekranach zainstalowanych w środkach komunikacji miejskiej – przykładów jest wiele.  Film reklamowy, film promocyjny czy spoty reklamowe  to najskuteczniejsze środki przekazu, którego siła polega na spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów, takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Ruchomy obraz z dźwiękiem wzbudza większe zainteresowanie niż przykładowo bilbord czy reklama w gazecie.

SPOTY, FILMY PROMOCYJNE – PRODUKCJA

Filmy promocyjne stały się nowoczesnym narzędziem marketingowym, ich celem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, jej produktów lub usług. Ma ona podnieść prestiż firmy oraz zachęcić potencjalnego klienta do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Film promocyjny będzie pełnił funkcję nowoczesnej wizytówki. Dzięki niemu można przekazać zwięźle i ciekawie informacje o walorach firmy, zaletach współpracy, a tym samym zdobyć nowych klientów, partnerów lub inwestorów.

Filmy promocyjne są realizowane również dla regionów, miast, gmin, instytucji i stowarzyszeń, które chcą wypromować swoje projekty, przedsięwzięcia lub poinformować szeroką grupę odbiorców o podejmowanych inicjatywach.

Film promocyjny będzie dłuższy od standardowej reklamy w telewizji (TV), przez co będzie zawierał więcej informacji o firmie, produktach czy przedsięwzięciu. Taka forma promocji skuteczniej trafi do odbiorcy niż słowa sprzedawcy czy ulotka.

Film promocyjny możemy:

  • zamieścić w internecie (np. na własnych stronach internetowych , na portalach społecznościowych, w najpopularniejszym serwisie z filmami – YouTube, na portalach branżowych),
  • wyświetlać na projektorach lub monitorach plazmowych (np. na konferencjach, w centrach handlowych, na targach, w komunikacji miejskiej),
  • rozsyłać do klientów na płytach DVD
  • przekazać do emisji stacjom telewizyjnym.

Realizowana przez nas produkcja filmów promocyjnych gwarantuje, że są dynamiczne i nowoczesne, do ich produkcji wykorzystujemy najlepszy sprzęt i innowacyjne technologie. Produkcja filmów odbywa się w technice HD. Znakomita jakość obrazu, głęboko nasycone kolory, precyzyjne odwzorowanie detali – to wszystko sprawia, że wyprodukowane przez nas filmy promocyjne są pozytywnie oceniane przez odbiorców.

FILMY REKLAMOWE, SPOTY REKLAMOWE

Filmy i spoty reklamowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych służących do promocji produktów i usług oferowanych przez duże przedsiębiorstwa. Film reklamowy ma na celu zachęcenie klienta do dokonania zakupu danego produktu lub korzystania z określonych usług oraz wykreowanie świadomości marki na rynku. Ponadto, filmy reklamowe wpływają na podniesienie prestiżu przedsiębiorstwa. Produkcja filmów reklamowych wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego ten rodzaj reklamy dedykowany jest dla dużych przedsiębiorstw. Standardowy film reklamowy czyli reklama w telewizji trwa zazwyczaj 30 sekund przedstawiając w atrakcyjny sposób dany produkt lub usługę. Możliwe są krótsze warianty: 15 lub nawet 8 sekund. Spoty reklamowe można również zamieszczać na stronach internetowych (bez limitu czasowego), wyświetlać na monitorach plazmowych (komunikacja miejska, centra handlowe).

Film reklamowy może być bardzo skuteczną formą promocji. Aby reklama telewizyjna przyniosła zamierzony efekt, trzeba wykazać się oryginalnym pomysłem i dobrym wykonaniem. Sukces odnoszą te filmy reklamowe czyli taka reklama tv, która zaciekawi odbiorcę i skłoni do działania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces od przygotowań do produkcji był szczegółowo omówiony: poznanie potrzeb klienta, zdefiniowanie odbiorców oraz stworzenie ciekawego i odpowiedniego scenariusza. Dzięki temu nasze produkcje (reklama telewizyjna TV) nastawione są na konkretne cele i z łatwością je uzyskują.

Produkując filmy reklamowe dysponujemy różnego rodzaju sprzętem, dzięki któremu osiągamy ciekawe efekty wizualne spotu – m.in. Kran filmowy 10m/6m/4m, stedycam, wózek filmowy, Drony (zdjęcia z powietrza), GOPRO RIG podwodny (zdjęcia podwodne), SLIDEKAMERA (płynne ujęcia), przyssawki i statywy samochodowe i wiele innych.

Nasza produkcja filmów reklamowych idealnie nadaje się do emisji telewizyjnej, do wyświetlania na monitorach LCD oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych. Produkowana przez nas reklama w telewizji to produkty najwyższej jakości.

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna, reklama TV zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.