produkcja teledysków

Dom produkcyjny OSTRO – Warszawa

Miejsce akcji: Warszawa
Bohater: Ty, Twoja marka, produkt, usługa, firma, idea – wszystko, co chcesz przedstawić światu
Plan wydarzeń:

  • Szukasz agencji filmowej w Warszawie
  • Zgłaszasz się do domu produkcyjnego OSTRO
  • Przedstawiasz swoje preferencje i ogólny zamysł produkcji filmowej
  • Otrzymujesz rozmaite pomysły na kreację
  • Wybierasz charakter i szczegóły produkcji
  • Dostajesz produkcję filmową, która idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania

Brzmi dobrze? To tylko przykładowy scenariusz naszej współpracy. U nas takie realizacje mają tylko szczęśliwe zakończenie. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy zlecili nam produkcje filmowe? Jesteś w dobrym miejscu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną na lokalizację w Warszawie.

OSTRO w swojej codziennej działalności realizuje zarówno kilkusekundowe produkcje filmowe, jak i filmy korporacyjne, spoty reklamowe, filmy brandingowe czy animacje komputerowe oraz wizualizacje 3D. Zajmujemy się także produkcją i montażem teledysków. Świadczymy usługi filmowania z powietrza i montażu filmów VR. Nie ma dla nas zadania, którego nie moglibyśmy zrealizować. Tworzymy kreacje, scenariusze i filmy dla każdej branży. Możemy wykonać produkcję filmową w każdym miejscu na świecie, w Polsce, jak i również w Warszawie.

Kreatywna agencja filmowa

Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji w świecie reklamy, trzeba zainwestować w nieszablonowe rozwiązania i sprawdzone kanały dystrybucji. Filmy mogą być publikowane w dwóch największych mediach reklamowych: w telewizji oraz internecie. Tylko od Ciebie zależy, jaką formę przyjmą: czy będzie to ostra jazda bez trzymanki, czy subtelna kreacja dotykająca najgłębszych emocji. Innym razem może to być prosty komunikat informacyjny lub sprzedażowy. Każda realizacja jest inna, wymaga różnych rozwiązań, pomysłów, czasu czy nakładu finansowego. Jedno jest pewne – gdy zlecasz nam taką realizację, bierzemy się OSTRO do pracy i robimy wszystko, by stworzyć ciekawy i oryginalny film, przekazujący odbiorcom najważniejszy komunikat. Nie brakuje przy tym kreatywności, profesjonalizmu, rzetelności i jakości.

Produkcja filmowa – Warszawa i okolice

Przytaczając słowa piosenki Lady Pank: jeśli również w Twoich snach wciąż Warszawa, pełna ulic, placów drzew – to teraz, razem z OSTRO, możesz zrealizować dokładnie w tym miejscu swoją koncepcję na film krótkometrażowy, teledysk czy spot reklamowy. Możemy nakręcić produkcję zarówno w studiu filmowym w stolicy, jak i w plenerze lub dowolnym miejscu w całej Warszawie czy jej okolicach. Lokalizacja nie jest dla nas żadnym ograniczeniem.

Dzięki animacjom i efektom komputerowym, CGI, SFX, motion design czy motion capture można świetnie podkręcić rzeczywistość. Ujęcie otaczającego nas świata w różnych kontekstach jest możliwe dzięki wariacji technik filmowych, takich jak cameracar, steadicam czy nieodłączną dziś realizacją zdjęć z lotu ptaka – dronem, co daje możliwości ukazania danej przestrzeni z innej perspektywy. Kręcenie spotu w plenerze lub studiu filmowym w Warszawie, z użyciem specjalistycznego sprzętu, gwarantuje wygodę pracy i jej wspaniałe efekty.

OSTRO – oferta w Warszawie

Chcesz poznać szczegóły współpracy z naszym domem produkcyjnym? Zgłoś się do przedstawicieli naszej agencji! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzając naszym klientom na każdym etapie realizacji produkcji. Masz gotowy brief, zarys scenariusza albo dopiero co wpadłeś na konkretny pomysł? Szukasz profesjonalnej ekipy filmowej, która podejmie się kompleksowej realizacji takiego zlecenia? Zależy Ci na jakości oraz oryginalności? Zachęcamy do skontaktowania się z OSTRO. Zaskoczymy Cię… Zrobimy to na OSTRO!

Produkując i montując teledyski, posługujemy się profesjonalnym sprzętem, który ma duży wpływ na jakość powstających produktów. To dzięki niemu możemy kreślić genialne pomysły i podejmować się realizacji każdego zadania.

Połączenie różnego rodzaju mediów jak chociażby zdjęcia, film, animacje, muzyka i lektor to jeden z najskuteczniejszych środków przekazu. To sposób na zainteresowanie swoją ofertą i pozyskanie nowych klientów. Jeżeli potrzebujesz skutecznej reklamy, zgłoś się do nas.

Wspomagamy spółki i organizacje w budowaniu ich wizerunku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzymy wysokiej klasy filmy korporacyjne i szkoleniowe. Mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam spełniać najśmielsze oczekiwania klientów.

Animacje i wizualizacje 3D tworzymy od początku działalności. Spełniamy się w tym zakresie, stale się rozwijamy i przede wszystkim kochamy to, co robimy. Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów – wszystko wedle Twoich oczekiwań i potrzeb.

Chcesz w sposób oryginalny i nowoczesny przedstawić budynek lub rozległy teren? Z przyjemnością wykonamy zdjęcia z lotu ptaka, nagramy film, który ukaże to wszystko z góry. Materiały te zaprezentują obiekt z lepszej perspektywy, podkreślając jego atuty.

Filmy VR, czyli Virtual Reality to możliwość zaprezentowania obrazu z zupełnie innej perspektywy. Mówi się nawet, że metoda ta jest rewolucją w dziedzinie sztuki filmowej. Mamy do tego profesjonalną, wieloobiektywową kamerę sferyczną, która pozwala rejestrować obraz pod kątem 360 stopni.