Dom produkcyjny sopot

 

Dom produkcyjny – Sopot

 


Sprzedaje, buduje wizerunek marek, bawi i uczy, przyciąga uwagę, angażuje i porusza emocje – potrafi zdziałać tak wiele, ale jednocześnie nie wymaga wysiłku w odbiorze. Niezależnie od Twojego marketingowego czy biznesowego celu wideo jest obecnie najskuteczniejszym narzędziem promocji, rozrywki i edukacji. W OSTRO je dla Ciebie stworzymy. Klasyczne spoty, filmiki do internetu i „sociali”, materiały firmowe i szkoleniowe, a to wszystko od pomysłu i napisania scenariusza aż po przygotowanie do emisji. Zobacz, jak wesprze Twój biznes nasz dom produkcyjny. Sopot i okolice – zapraszamy do współpracy.

Kreatywny dom produkcyjny, Sopot – specjaliści od reklamy telewizyjnej i internetowej

Niezależnie od tego, czy planujesz kampanię z rozmachem, w wielu kanałach – w tym w telewizji, czy może skupiasz się głównie na social mediach – potrzebujesz dobrego, chwytliwego pomysłu i scenariusza, profesjonalnej produkcji i montażu, doskonałej jakości obrazu i dźwięku. To zagwarantuje Ci wyłącznie dobra agencja filmowa. Sopot i Trójmiasto? Zapraszamy do domu produkcyjnego OSTRO, działamy w całej Polsce i nie tylko. Tworzymy klasyczne, sprzedażowe i wizerunkowe filmy i spoty reklamowe do telewizji i kina, billboardy sponsorskie, materiały wideo dla kampanii społecznych i edukacyjnych i wiele innych. Przygotowujemy kreacje do internetu i social mediów: reklamy, rolki i tiktoki, poradniki czy tutoriale.

W branży działamy od lat. Mieliśmy przyjemność wspierać takie marki jak Amica, Allegro, Breck, Tyskie, Łowickie, Hansa, Fibaro czy Oh!Tomi – realizacje obejrzysz w naszym portfolio. Pracujemy na podstawie szczegółowych briefów i strategii. Sprawnie poruszamy się w obrębie różnych branż i grup odbiorców. Wiemy, jak osiągnąć różne biznesowe cele. Przygotujemy dla Ciebie filmy reklamowe, które… „zrobią robotę”: wywindują słupki sprzedażowe, pozyskają nowych klientów oraz ich uwagę, sympatię, zaufanie.

Produkcja filmowa, Sopot i Trójmiasto – materiały wideo dla firm i instytucji

Kreatywny dom produkcyjny Sopot

Wideo jest świetnym narzędziem nie tylko reklamy, ale i pracy, prowadzenia biznesu bądź instytucji. Wspiera handlowców, rekruterów, szkoleniowców czy specjalistów od PR-u, pomaga pozyskać sponsorów, partnerów lub klientów, budować profesjonalny wiarygodny wizerunek organizacji wśród opinii publicznej i edukować pracowników. Wykorzystujemy cały jego ogromny potencjał, tworząc różne materiały dla firm wizytówki, filmy korporacyjne i szkoleniowe, prezentacje produktów lub usług, animacje 3D, wirtualne spacery i wiele więcej.

Pomożemy Ci zbudować spójny i profesjonalny wizerunek Twojej firmy lub instytucji – przygotowując film korporacyjny, który odda także to, co trudne do wyrażenia, czyli emocje, wartości, postawy, wizje. Wesprzemy Cię w pozyskiwaniu (film rekrutacyjny) oraz szkoleniu pracowników. Dzięki elementom interaktywnym oraz VR/AR materiał zyskuje praktyczny wymiar, pozwala postawić pracownika w rzeczywistej i decyzyjnej sytuacji. Animowane wideo produktowe lub prezentacja usługi to z kolei gigantyczne ułatwienie dla handlowców, bo wystarczy wziąć do klienta tablet czy laptop – zamiast całego bagażnika materiałów.

Agencje filmowe, Sopot – dla twórców, sportowców i organizatorów eventów

Współpracujemy też z artystami, zwłaszcza muzykami, sportowcami i organizatorami wydarzeń i eventów muzycznych czy sportowych – dobrze znamy i czujemy tę branżę. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje produkcja oraz montaż teledysków: jesteśmy autorami klipów dla takich twórców jak Kazik, Liber, Sylwia Grzeszczak, Mezo czy Kasia Mędryk. Współtworzyliśmy pierwszy polski dokument o kitesurfingu, „Allseasons”, pracując z najlepszymi profesjonalnymi sportowcami z całego świata. W 2016 r. nasz spot „Poczuj emocje!” promował Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Mamy również na koncie współpracę z Red Bullem podczas projektu „Heli Drifting” oraz udział w kilku edycjach „Dream Walker – Around the World in 80 jumps”. Zdecydowanie specjalizujemy się w OSTRYCH i ekstremalnych przedsięwzięciach 🙂.

Jeśli więc szukasz partnera do produkcji filmowej w branży sportowej, rozrywkowej, kulturalnej, polecamy się – przygotujemy rewelacyjne materiały, relacje, spoty i filmy reklamowe. Sopot, góry czy Mazury – z kamerą dotrzemy wszędzie. Chętnie również doradzimy w wyborze dobrej lokalizacji i przygotujemy plan.

Studio filmowe, Sopot – nowoczesny sprzęt i technologie

Nasz zespół tworzą specjaliści filmowcy. Mamy ogromne doświadczenie w produkcji wideo, tysiące pomysłów na minutę, zawsze otwarte na nowe głowy. Do tego dodajmy nowoczesny świetny sprzęt i technologie, a wyjdzie profesjonalny i ciekawy materiał, który się wyróżni, zadba o uwagę odbiorców i zrealizuje zakładane cele. Przykłady?

  • Filmowanie z powietrza w doskonałej jakości, czyli pomoc dronów. Mamy na podkładzie nowoczesne drony i najlepsze kamery – filmujemy więc także z lotu ptaka, co nie wymaga już dzisiaj milionowego budżetu. Jeśli masz do pokazania rozległy obszar, duży kompleks firmowy, festiwal, region bogaty w atrakcje turystyczne czy też potrzebujesz ujęć rodem z Hollywood do spotów reklamowych lub własnego dzieła filmowego – polecamy i zapraszamy.
  • Studio VR, Sopot – wirtualna i rozszerzona rzeczywistość w filmie. Przygotujemy dla Ciebie wirtualny spacer – oprowadzisz widzów po wnętrzu mieszkania czy restauracji bądź okolicy. Albo materiał reklamowy, edukacyjny czy klip muzyczny z elementami VR lub AR. Dzięki goglom bądź manipulując urządzeniem czy myszką, odbiorca będzie mógł w filmie się „rozglądać”, czuć się częścią tego świata i wydarzeń, a to niezwykle wzmacnia doświadczenie.
  • Animacje i wizualizacje 2D, 3D. Zobacz w naszym portfolio filmy dla firm Skanska czy Yareal. Dzięki wizualizacji i animacji wpisaliśmy nowo budowane obiekty (np. Nowogrodzka Square, Green Towers) w rzeczywiste otoczenie, do tego je „urządziliśmy” – i wypełniliśmy życiem. To, czego nie da się sfilmować, można wykreować – i to w niezwykle wiarygodnej formie. Nawet jeśli projekt jeszcze nie ujrzał światła dziennego, już dziś możesz go światu pokazać.
  • Filmy interaktywne, czyli maksymalne zaangażowanie odbiorcy. Do materiału możemy też dziś dodać wiele interaktywnych elementów. Genialne zasięgi i atrakcyjność przekazu zapewnią Ci filmy, które będzie „współtworzyć” odbiorca. Pozwól mu decydować, jak potoczy się historia – nagrajmy kilka jej wersji i dodajmy przyciski, które będą je uruchamiać. To świetna rozrywka, a przy tym cenna lekcja: dobry pomysł na kampanię społeczną czy szkolenia.

Profesjonalna produkcja video – Sopot i okolice? Wpadnij do OSTRO. Stworzymy dla Ciebie skuteczny i ciekawy materiał filmowy, który wesprze Twój biznes, działalność, twórczość. Filmy „dowozimy” kompleksowo – od pomysłu, po dostarczenie gotowych do emisji plików, ale jesteśmy też elastyczni. Po prostu powiedz, czego oczekujesz 🙂.

 

 

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.