Produkcja filmowa Łódź

Produkcja filmowa – Łódź


Łódź to polska kolebka produkcji filmowej – dlatego i nas nie mogło tu zabraknąć. Co dla Ciebie zrobimy? Spot reklamowy, film biznesowy, teledysk, animację czy wizualizację 3D, wirtualny spacer, nagranie z drona… każdy materiał wideo, który pomoże Ci wypromować markę, firmę, twórczość, działalność, wizję. Dlaczego my? Bo działamy kompleksowo: od pomysłu po przygotowanie materiałów do emisji. Bo mamy gigantyczne doświadczenie – zdobyte przez lata pracy z różnymi firmami, organizacjami i twórcami. Bo mamy tysiące pomysłów na minutę. I świetny sprzęt.

Agencja filmowa – Łódź: reklama w telewizji i internecie

Amica, Hansa, Tyskie, Breck, Fibaro, Allegro, Mleko Łowickie, Mylaq i Oh! Tomi – to kilka przykładów marek, dla których zrealizowaliśmy filmy reklamowe. Wiemy, jak sprzedawać, poruszać, bawić, szokować i inspirować. I jak komunikować się z różnymi odbiorcami. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej strategii, celu czy wizji i grupie docelowej, a my przygotujemy koncepcję. Jeśli masz już pomysł, to też świetnie, wcielimy ją w życie. Nie potrzebujesz pomocy agencji reklamowej i twórcy scenariusza – to spore ułatwienie, prawda?

Tworzymy zarówno tradycyjne (w sensie formy) spoty telewizyjne, jak i najróżniejsze materiały reklamowe do internetu i mediów społecznościowych. Planujesz kampanię z rozmachem? Obsłużymy całą jej część wideo: otrzymasz przygotowane do dystrybucji materiały, spójne, ale dopasowane do poszczególnych mediów.

Produkcja video, Łódź – materiały dla firm i organizacji

Naszymi umiejętnościami wspieramy działalność biznesową, tworząc materiały takie jak filmy korporacyjne oraz szkoleniowe, profesjonalne wizytówki wideo organizacji i instytucji, prezentacje produktów i usług, instruktaże, tutoriale czy materiały rekrutacyjne. Jeżeli masz do opowiedzenia historię, sukcesy albo wizję swojego przedsiębiorstwa, potrzebujesz nowoczesnych i praktycznych narzędzi pracy dla handlowców, profesjonalnych materiałów informacyjnych dla kontrahentów albo sponsorów czy mediów – z nami zrobisz je na najwyższym poziomie.

Produkcje biznesowe bywają specyficzne. Czasem trzeba sprzedać projekt – wiele lat przed jego realizacją. A innym razem rozebrać produkt na czynniki pierwsze. Wtedy do gry włączamy animacje/wizualizacje 3D, wpisując przykładowo budynek w fazie projektu w rzeczywiste otoczenie, w którym ma się znaleźć – jak to zrobiliśmy m.in. z Nowogrodzką Square, zbudowanym przez firmę Yareal w centrum Warszawy, czy Green Towers we Wrocławiu (Skanska). Dzisiaj możliwości produkcji wideo prześcigają wyobraźnię.

Produkcja filmowa w Łodzi dla artystów, sportowców i organizatorów eventów

Osobne miejsce w naszym portfolio i ofercie (i sercu!) zajmuje produkcja i montaż teledysków muzycznych: tę dziedzinę sztuki filmowej rozwijaliśmy m.in. z Kazikiem, Sylwią Grzeszczak, Liberem, Kasią Mędryk i Buldogiem. Bierzemy udział w realizacji promocji, relacji i making-off z koncertów i eventów muzycznych – na koncie mamy materiały dla Snowshow Music Fest, XX-lecia Slums Attack czy Hip Hop Kemp 2012. Jeśli działasz w branży rozrywkowej bądź kulturalnej i potrzebujesz materiałów wideo, polecamy się szczególnej uwadze.

Od lat w naszej ofercie jest też organizacja produkcji filmowej dla świata sportu:

  • Współtworzyliśmy Allseasons, pierwszy polski dokument o kitesurfingu.
  • Zrealizowaliśmy spot promocyjny Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn (Euro 2016) – „Poczuj emocje!”.
  • Braliśmy udział w dwóch edycjach projektu „Dream Walker – Around the World in 80 jumps”.
  • Współpracowaliśmy z Red Bullem przy projekcie „Heli Drifting”.
  • I zrobiliśmy wiele innych wrzących od emocji, ekstremalnych realizacji projektów filmowych na OSTRYCH obrotach.

Nowoczesne studio filmowe, Łódź – realizacje na miarę XXII wieku

Wiesz już, że możesz polegać na naszym doświadczeniu i kreatywności, więc dodajmy do tej mieszanki jeszcze nowoczesny sprzęt i rozwój technologii produkcji filmowej – bo tu dzieje się magia. O uwagę dzisiejszego odbiorcy trzeba zawalczyć, zaskoczyć go jest trudniej niż kiedykolwiek. Dlatego proponujemy:

Agencja filmowa Łódź
  • Filmy VR i 360 stopni – wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w promocji firmy czy twórczości. Odrywamy widza od świata zewnętrznego. Dajemy mu możliwość manipulowania perspektywą i decydowania, co chce w tej chwili zobaczyć. Pogłębiamy doświadczenie filmowe na niespotykaną skalę. Serwujemy wrażenia, których nie da się zapomnieć. Tworzymy najpełniejszą prezentację miejsca czy obiektu podczas wirtualnego spaceru.
  • Filmowanie z powietrza – czyli wykorzystanie w produkcji dronów w służbie innej, szerszej perspektywy. Gdy chcesz pokazać coś wielkiego, pięknego, imponującego: duży obiekt, rozległą przestrzeń, tysiące uczestników projektu czy rozmach przedsięwzięcia, zrobimy dla Ciebie zdjęcia z lotu ptaka. Ale nie po prostu zdjęcia, tylko pełen pakiet różnych ujęć perfekcyjnej jakości, rodem z hollywoodzkich produkcji (lecz bez hollywoodzkiego budżetu).
  • Filmy interaktywne: maksymalne zaangażowanie odbiorcy w Twoją historię. Dzisiaj proces realizacji produkcji filmowych na planie zdjęciowym dopiero się rozpoczyna, a z materiałem można w postprodukcji zrobić, co tylko nam się podoba. Przykładowo możemy stworzyć wiele wersji historii i włączyć w nią odbiorcę, który – korzystając z interaktywnych elementów – będzie ją sam kształtował. To świetny pomysł na reklamę czy kampanię społeczną.

Od pomysłu po przygotowanie materiału do emisji – jeden wykonawca projektu

Maksymalnie angażujemy się w każdy projekt. Produkcja filmowa to dla nas sztuka, zajawka, przygoda i wyzwanie – niezależnie od tego, czy tworzymy reklamę produktu, czy artystyczny klip lub trailer. Reżyserujemy, piszemy scenariusze, rysujemy storyboardy, kręcimy, montujemy i przygotowujemy do dystrybucji – czyli bierzemy odpowiedzialność za cały projekt i kompleksowo go dowozimy. Naturalnie, jesteśmy też elastyczni. Wszystko zależy od Ciebie. Natomiast możesz powierzyć nam całe zlecenie, oszczędzając sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Zadzwoń lub napisz do nas, a porozmawiamy o Twoich pomysłach i oczekiwaniach.

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna reklama TV zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Sprawdź nasze portfolio lub zobacz poszczególne realizacje poniżej

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.