Produkcja filmowa Rzeszów

Produkcja filmowa – Rzeszów


Doświadczeni filmowcy, nieskończone pokłady kreatywności, zacięcie biznesowe i do tego nowoczesny profesjonalny sprzęt – produkcja filmowa w Rzeszowie nazywa się… OSTRO! Tworzymy spoty reklamowe TV i filmy promocyjne do internetu, biznesowe materiały wideo, teledyski, relacje, trailery, dokumenty, także z wykorzystaniem dronów, technologii VR i trójwymiarowych animacji i wizualizacji. A wszystko od pomysłu po przygotowanie do dystrybucji. Porozmawiajmy i opracujmy materiały, z którymi osiągniesz szczyt – sprzedaży czy popularności.

Filmy promocyjne i reklamowe do TV i sieci – produkcja filmowa w Rzeszowie

Wiemy, jak tworzyć filmy i spoty reklamowe, które sprzedają – produkty, ale i ludzi, firmy i idee, stojące za nimi wartości i emocje – oraz wpisują się spójnie w cele biznesowe, strategie marketingowe i możliwości. Chcesz szybkiego rozgłosu i planujesz zszokować? Potrzebujesz maksymalnie emocjonalnego przekazu, który skruszy serca? A może po prostu czegoś, co „żre” – i otwiera portfele? Jesteśmy elastyczni, a reklamą wideo zajmujemy się od lat. Dowieziemy Ci skuteczny film.

Przygotowujemy zarówno tradycyjne spoty telewizyjne, jak i filmy reklamowe do sieci i mediów społecznościowych, także materiały content marketingowe: wideotutoriale i poradniki, rolki oraz tiktoki. Z nami opracujesz wszystkie materiały wideo w ramach kampanii: otrzymasz gotowce, w odpowiednich formatach i jakości, wystarczy ruszyć z działaniami. Pracujemy na podstawie Twoich pomysłów bądź koncepcji lub sami je opracowujemy na Twoje życzenie. Piszemy scenariusz, rysujemy sceny, konsultujemy, dopracowujemy, a dalej filmujemy, by finalnie złożyć, uszlachetnić czy dopracować materiał i przygotować go do dystrybucji.

Filmy biznesowe i instruktażowe – produkcja video, Rzeszów

Oprócz typowo reklamowych materiałów wideo tworzymy także filmy biznesowe oraz firmowe – w całej rozciągłości znaczenia wszystkich tych pojęć. Czyli? Na przykład:

  • Filmy korporacyjne, a zatem wszelkiej maści narzędzia PR i służące do budowania spójnego, profesjonalnego wizerunku organizacji. To m.in. materiały opowiadające o historii oraz sukcesach przedsiębiorstwa, wizji rozwoju, działaniach CSR, ważnych projektach czy po prostu o ludziach, którzy daną organizację tworzą. Filmy tego typu pomagają pozyskiwać sponsorów lub partnerów, a także budować motywację i przywiązanie pracowników. 
  • Filmy instruktażowe, czyli materiały szkoleniowe dla pracowników i klientów. A to zdecydowanie przyjemniejsza forma zdobywania wiedzy niż czytanie skryptów lub słuchanie wykładów. Oszczędzasz na wynajmowaniu sal i wyprawianiu pracowników w służbowe podróże (dojazdy, noclegi). Co więcej, dzięki elementom interaktywnym czy wirtualnej rzeczywistości i animacjom ta forma szkolenia jeszcze zyskuje na praktyczności, a więc i skuteczności.
  • Filmy rekrutacyjne, czyli narzędzia employer brandingu i najlepsze ogłoszenia o pracę. Żaden tekst nie odda tak dobrze takich nienamacalnych wartości, jak atmosfera w pracy, wyznawane wartości, pożądane zachowania i wizja organizacji. Zabierz potencjalnych pracowników na wirtualny spacer po firmowych obiektach, a poznają warunki pracy, otoczenie i ludzi – przekonają się, że warto aplikować, wzmocnią swoją motywację.
  • Filmy produktowe, czyli materiały szkoleniowe dla pracowników, a także wsparcie dla działu sprzedaży. Dzięki technikom wizualizacji oraz animacji 3D rozbieramy produkty na czynniki pierwsze, lądujemy we wnętrzu obudowy lub skomplikowanych mechanizmów, by zrozumieć zasady działania i funkcję (i móc je skutecznie sprzedać lub wykorzystać). Wideo produktowe to też narzędzie pracy handlowców, które wspiera rozmowy i negocjacje.

Teledysk, relacja, dokument, promocja wydarzenia – agencja filmowa, Rzeszów

Poza projektami typowo biznesowymi i reklamowymi mamy jeszcze na swoim koncie liczne realizacje dla świata sztuki, muzyki i sportu – tworzymy teledyski i klipy dla artystów, trailery, spoty promocyjne dla wydarzeń oraz relacje z eventów. Współpracowaliśmy m.in. z Kazikiem czy Sylwią Grzeszczak, stworzyliśmy materiały dla Euro 2016, Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn czy Snowshow Music Fest 2014. Współreżyserowaliśmy i realizowaliśmy pierwszy polski dokument o kitesurfingu: Allseasons. Jeśli szukasz partnera produkcji filmowej w Rzeszowie w branży kulturalnej, sportowej czy rozrywkowej, polecamy się uwadze. Takie projekty to nasza specjalność, a przy okazji obszar zainteresowań i pasji.

Nowoczesny sprzęt i technologie – profesjonalne studio filmowe Rzeszów

Nowoczesny sprzęt i technologie w połączeniu z naszym doświadczeniem i otwartymi na odważne pomysły głowami tworzą filmy i materiały, które się wyróżniają, angażują i zaskakują, przekonują i zapadają w pamięć, słowem – pomagają realizować cele, sprzedać, zyskać popularność czy sympatię i zaufanie ludzi. Jak?

  • Kamery sferyczne, czyli filmy VR i 360 stopni. Ta technologia z jednej strony ma mocno praktyczny wymiar, czyli spacery wirtualne po obiektach czy okolicach, narzędzie chętnie wykorzystywane w nieruchomościach oraz branży turystycznej. Z drugiej mocno pogłębia doświadczenie, odbiór filmu, genialnie więc sprawdza się w teledyskach, reklamach i kampaniach społecznych.
  • Animacje i wizualizacje 3D. Pozwalają wykreować jakąś rzeczywistość, ale także w bardzo namacalnej, realistycznej formie. Pokazują to, czego nie może dosięgnąć kamera lub nawet ludzkie oko. Przenoszą też w zupełnie inny świat, którego nie da się zaaranżować na planie lub jest to trudne i kosztowne. Dzięki animacjom i wizualizacjom możesz np. wpisać planowany projekt w otoczenie. 
  • Drony, czyli filmowanie z powietrza. Filmowanie z lotu ptaka to przede wszystkim możliwość pokazania rozległego obszaru, np. atrakcji turystycznych czy wielkiego parku maszynowego albo kompleksu fabryk. Daje więc znacznie szerszą perspektywę, pozwala wprowadzić odbiorcę w opowieść czy dać odczuć piękno otoczenia lub rozmach przedsięwzięcia. Z filmowaniem z powietrza nie wiążą się dziś już tak bajońskie sumy: mamy na pokładzie nowoczesne drony.

Od pomysłu i scenariusza, przez filmowanie, po montaż i przygotowanie do emisji, od spotów reklamowych, przez filmy biznesowe, po teledyski i dokumenty. Nowoczesny, profesjonalny sprzęt, lata doświadczenia, setki filmów w portfolio, a przy tym też tyle samo pomysłów na sekundę – zapraszamy!

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna reklama TV zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Sprawdź nasze portfolio lub zobacz poszczególne realizacje poniżej

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.