produkcja teledysków

Agencja filmowa – Kraków

Kraków – kulturalna stolica Polski, miasto owiane tajemnicami i legendami, malownicze miejsce na mapie kraju. To właśnie w jednej z krakowskich dzielnic zostały nakręcone ujęcia do słynnego filmu Stephena Spielberga pt. “Lista Schindlera”. Nic dziwnego, że właśnie w tym miejscu świadczymy swoje usługi w zakresie produkcji filmowych. Kraków jest miastem z ogromnym potencjałem i przestrzenią do tworzenia wyjątkowych oraz oryginalnych kreacji. Ujęcia możemy nakręcić zarówno w plenerze, siedzibie firmy, punktach usługowych, jak i na planie w studiu filmowym w Krakowie.

OSTRO świadczy profesjonalne usługi w obrębie preprodukcji, produkcji oraz postprodukcji przeróżnych formatów filmowych: od spotów reklamowych, przez teledyski, po wideo szkoleniowe lub korporacyjne. Nie zamykamy się na lokalizację, tematykę, branżę czy format wideo.

Kompleksowa produkcja filmowa

Stawiamy na to, żeby każde przedsiębiorstwo, marka lub osoba prywatna, mogła z naszą pomocą skutecznie połączyć obraz z dźwiękiem, uzyskując tym samym konkretny pożądany cel. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że nie każdy potrzebuje spotu reklamowego do emisji w telewizji czy na Super Bowl. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej i filmowej pozwoliło nam spotkać się z przeróżnymi ludźmi. Dzięki temu wiemy, że każdy ma inny cel w tworzeniu danej produkcji filmowej: dla jednych jest to potrzebne do marketingu wizerunkowego, dla innych ważna jest po prostu sprzedaż, a jeszcze dla kogoś istotne będzie zaprezentowanie materiałów szkoleniowych w najbardziej przystępnej formie.

Bez względu na charakter realizacji – do każdej z nich podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i kompleksowo: od pomysłu, przez przygotowanie scenariusza, całego procesu preprodukcji i nakręcenie filmu, aż po dbałość o najmniejsze szczegóły w trakcie postprodukcji.

OSTRO w Krakowie

Oferta naszego domu produkcyjnego obejmuje produkcję i montaż teledysków, filmów oraz spotów reklamowych, materiałów korporacyjnych i szkoleniowych, a także tworzenie popularnych filmów VR, 360 stopni. Poszczególne ujęcia możemy wykonać dronem, pokazując dodatkowo piękno malowniczych krajobrazów Krakowa. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych.

Wszystkie realizacje wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który zapewnia wygodę pracy i najwyższą jakość obrazu (4K, 6K, 8K) oraz dźwięku. Techniczne wsparcie kreatywności, inwestycja w najlepsze rozwiązania, profesjonalna praca i precyzja to wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy. Wiemy, że niektóre produkcje wymagają szybkiego działa, a inne mogą trwać miesiącami lub latami – w końcu nie od razu Kraków zbudowano, prawda? 😉 Nie boimy się tego typu wyzwań, jesteśmy otwarci na przeróżne pomysły, miejsca i rozwiązania. Dostosowujemy swoją pracę do potrzeb naszych kontrahentów, doradzając tym samym najlepsze rozwiązania na każdym etapie realizacji produkcji.

Dom produkcyjny OSTRO

Dlaczego my? Masz wybór!

Cięty język lub wyważone komunikaty.
Zabawny charakter lub wzruszająca narracja filmu.
Obraz rzeczywistości lub animacje komputerowe.
To tylko niektóre ścieżki, którymi możemy pójść.
Dołączysz do nas?

Współpracujemy z fachowcami z branży reklamowej i filmowej. Mamy dziesiątki pomysłów na minutę. Organizujemy kreatywne burze mózgu. Nie ogranicza nas nic, oprócz własnej wyobraźni, która właściwie nie ma granic 🙂 Dlatego realizujemy wszelkie niestandardowe zadania. Nakręcimy spoty reklamowe, reklamy wizerunkowe, filmy korporacyjne, promocyjne, szkoleniowe, brandingowe, produktowe i inne. Chcesz poznać szczegóły na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Produkując i montując teledyski, posługujemy się profesjonalnym sprzętem, który ma duży wpływ na jakość powstających produktów. To dzięki niemu możemy kreślić genialne pomysły i podejmować się realizacji każdego zadania.

Połączenie różnego rodzaju mediów jak chociażby zdjęcia, film, animacje, muzyka i lektor to jeden z najskuteczniejszych środków przekazu. To sposób na zainteresowanie swoją ofertą i pozyskanie nowych klientów. Jeżeli potrzebujesz skutecznej reklamy, zgłoś się do nas.

Wspomagamy spółki i organizacje w budowaniu ich wizerunku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzymy wysokiej klasy filmy korporacyjne i szkoleniowe. Mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam spełniać najśmielsze oczekiwania klientów.

Animacje i wizualizacje 3D tworzymy od początku działalności. Spełniamy się w tym zakresie, stale się rozwijamy i przede wszystkim kochamy to, co robimy. Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów – wszystko wedle Twoich oczekiwań i potrzeb.

Chcesz w sposób oryginalny i nowoczesny przedstawić budynek lub rozległy teren? Z przyjemnością wykonamy zdjęcia z lotu ptaka, nagramy film, który ukaże to wszystko z góry. Materiały te zaprezentują obiekt z lepszej perspektywy, podkreślając jego atuty.

Filmy VR, czyli Virtual Reality to możliwość zaprezentowania obrazu z zupełnie innej perspektywy. Mówi się nawet, że metoda ta jest rewolucją w dziedzinie sztuki filmowej. Mamy do tego profesjonalną, wieloobiektywową kamerę sferyczną, która pozwala rejestrować obraz pod kątem 360 stopni.