produkcja teledysków

Kreatywny dom produkcyjny – Poznań

Mówią, że Poznań to miasto doznań. Z OSTRO to powiedzenie nabiera nowego znaczenia! Jako profesjonalna i kreatywna agencja oferujemy najlepsze usługi w zakresie produkcji filmowych w Poznaniu. Potwierdzeniem jest nasze rozbudowane portfolio i zadowoleni klienci, którzy zdecydowali się na inwestycję w filmy reklamowe, spoty promocyjne, materiały szkoleniowe i OSTRO artystyczne teledyski muzyczne.

Na moc filmów składa się mnóstwo czynników. To połączenie odpowiednich dźwięków, słów lektora, nastrojowej muzyki, rozmaitych kadrów, odmiennej perspektywy. Ogromną rolę odgrywa scenariusz, poprowadzona narracja, miejsce, w którym nakręca się poszczególne ujęcia, sprzęt i ekipa fachowców. Dla podkręcenia rzeczywistości można skorzystać z możliwości animacji 3D, filmowania dronem czy filmów VR. Rozpoczynając współpracę z OSTRO, masz gwarancję, że wszystkie te czynniki zostaną wzięte pod uwagę. Dbamy o najmniejszy szczegół, poddając własną pracę ostrej krytyce – po to, by każdy film był wyprodukowany, wyreżyserowany, nakręcony i zmontowany wprost idealnie!

Agencja filmowa w Poznaniu – OSTRO

Obszar naszej działalności obejmuje szeroki zakres produkcji filmowych realizowanych w Poznaniu. Staramy się, żeby współpracujące z nami firmy, marki czy osoby publiczne lub prywatne, otrzymały film przedstawiający ciekawą opowieść, ujętą zmysłami reżyserskimi na najwyższym poziomie. Może to być film promocyjny stanowiący ofertę firmy, innym razem film rekrutacyjny, a w kolejnym: spot reklamowy. Wiemy, że w większości nie muszą to być kreacje z potencjałem na zdobycie nagrody na festiwalach filmowych, ale to nie zmienia faktu, że do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie – bez względu na to, czy tworzymy kilkusekundową animację z życzeniami, czy może kompleksowy materiał szkoleniowy bądź film korporacyjny. Dla większości osób motywem do stworzenia spotów reklamowych, filmów korporacyjnych lub oryginalnych teledysków jest po prostu dotarcie do konkretnej grupy docelowej. Celem może być sprzedaż, ocieplenie wizerunku marki, wyjaśnienie funkcjonalności danego produktu czy przedstawienie oferty firmowej.

Jeszcze przed podjęciem współpracy rozmawiamy z naszymi klientami, tworząc brief projektu, analizujemy potrzeby i założenia:

  • Kto jest odbiorcą filmu?
  • Jakie wrażenia ma wywołać materiał?
  • Jaki charakter ma przyjąć materiał wideo?
  • Za pośrednictwem jakiego medium film będzie dystrybuowany?

Te i inne pytania pozwalają sprecyzować oczekiwania i preferencje naszych klientów.

Jako agencja filmowa specjalizująca się w wielu produkcjach filmowych, możemy zrealizować daną kampanię kompleksowo: od pomysłu, przez opracowanie scenariusza i pracę na planie filmowym, po profesjonalną i szczegółową postprodukcję.

Studio filmowe, plener, a może…?

No właśnie! Szukasz idealnego miejsca do nagrania materiału wideo? Fachowcy z OSTRO mogą nakręcić film w każdym miejscu w Poznaniu. Studio filmowe w dogodnej lokalizacji, praca na planie filmowym w plenerze, charakterystyczny poznański obszar – zgłoś się do nas, a podpowiemy, gdzie najlepiej zrealizować konkretny film. Z pewnością warto wykorzystać malownicze krajobrazy, ogromną przestrzeń czy mieszankę nowoczesnej architektury z klasycznymi zabytkami. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne – nie tylko z Poznania, ale również z okolic.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, portfolio i opiniami, a w razie jakichkolwiek pytań – do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami OSTRO. Zaufaj niezliczonym pokładom kreatywności, umysłom ostrym jak brzytwa i niezawodnym rozwiązaniom z zakresu produkcji filmowych.

Produkując i montując teledyski, posługujemy się profesjonalnym sprzętem, który ma duży wpływ na jakość powstających produktów. To dzięki niemu możemy kreślić genialne pomysły i podejmować się realizacji każdego zadania.

Połączenie różnego rodzaju mediów jak chociażby zdjęcia, film, animacje, muzyka i lektor to jeden z najskuteczniejszych środków przekazu. To sposób na zainteresowanie swoją ofertą i pozyskanie nowych klientów. Jeżeli potrzebujesz skutecznej reklamy, zgłoś się do nas.

Wspomagamy spółki i organizacje w budowaniu ich wizerunku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzymy wysokiej klasy filmy korporacyjne i szkoleniowe. Mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam spełniać najśmielsze oczekiwania klientów.

Animacje i wizualizacje 3D tworzymy od początku działalności. Spełniamy się w tym zakresie, stale się rozwijamy i przede wszystkim kochamy to, co robimy. Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów – wszystko wedle Twoich oczekiwań i potrzeb.

Chcesz w sposób oryginalny i nowoczesny przedstawić budynek lub rozległy teren? Z przyjemnością wykonamy zdjęcia z lotu ptaka, nagramy film, który ukaże to wszystko z góry. Materiały te zaprezentują obiekt z lepszej perspektywy, podkreślając jego atuty.

Filmy VR, czyli Virtual Reality to możliwość zaprezentowania obrazu z zupełnie innej perspektywy. Mówi się nawet, że metoda ta jest rewolucją w dziedzinie sztuki filmowej. Mamy do tego profesjonalną, wieloobiektywową kamerę sferyczną, która pozwala rejestrować obraz pod kątem 360 stopni.