filmy promocyjne i reklamowe

 Filmy reklamowe, spoty reklamowe, promocyjne

Filmy promocyjne to doskonałe narzędzie do promocji własnego przedsiębiorstwa w sieci. Uzupełniają treści znajdujące się na stronie oraz przekazuje w łatwy sposób najważniejsze informacje. Treści video np. reklama w telewizji są łatwo przyswajalne i chętnie oglądane przez odbiorców. Profesjonalna wizytówka firmy w takiej formie z pewnością przyczyni się do wzrostu świadomości marki. Wykorzystanie filmów promocyjnych w działaniach marketingowych pomaga przyciągnąć zarówno klientów, jak i inwestorów czy potencjalnych wspólników.

SPOTY, FILMY PROMOCYJNE – PRODUKCJA

Filmy promocyjne to doskonałe narzędzie do promocji własnego przedsiębiorstwa w sieci. Uzupełnia treści znajdujące się na stronie oraz przekazuje w łatwy sposób najważniejsze informacje. Treści video są łatwo przyswajalne i chętnie oglądane przez odbiorców. Profesjonalna wizytówka firmy w takiej formie z pewnością przyczyni się do wzrostu świadomości marki. Wykorzystanie filmów promocyjnych w działaniach marketingowych pomaga przyciągnąć zarówno klientów, jak i inwestorów czy potencjalnych wspólników.

Co ważne, filmy promocyjne nie są przeznaczone wyłącznie dla firm. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku organizacji pozarządowych czy jednostek samorządowych. Często wykorzystywane są jako turystyczna reklama danego regionu.

Charakterystyczną cechą filmów promocyjnych jest stosunkowo długi czas trwania (przynajmniej w porównaniu do tradycyjnych reklam). Dzięki takiej formie można w nim zawrzeć bardziej szczegółową treść, która przyciągnie osoby zainteresowane tematem.

Film promocyjny otwiera wiele marketingowych drzwi. Co można zrobić z gotowym klipem?

  • Bezapelacyjnie obecnie najważniejszym medium jest Internet. Film promocyjny może wylądować na kanale YouTube, Facebooku oraz innych portali społecznościowych, a także na stronach branżowych,
  • Aby zdobyć więcej odbiorców, film można zaprezentować na różnorodnych konferencjach oraz targach, a także w publicznych miejscach, które pozwalają na umieszczanie treści reklamowych,
  • Dobrym sposobem na bezpośredni kontakt z odbiorcą jest przekazanie mu filmu na dowolnym nośniku (np. płycie DVD),
  • Telewizja nadal ma ogromną siłę oddziaływania, dlatego dobrze pomyśleć o kampanii na szklanym ekranie.

Tworzymy filmy promocyjne w jakości HD, które prezentują się doskonale niezależnie od ich przeznaczenia. Korzystamy przy tym ze sprzętu z najwyższej półki, dzięki czemu nasze realizacje są pozytywnie oceniane przez klientów. Do każdej produkcji podchodzimy bardzo profesjonalnie, a wszystkie techniczne właściwości obrazu dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta.

FILMY REKLAMOWE, SPOTY REKLAMOWE

Filmy i spoty reklamowe to rozwiązanie wykorzystywane chętnie w szczególności przez duże przedsiębiorstwa, które mogą pozwolić sobie na kampanię w odpowiedniej skali. Najczęściej wykorzystywane są w telewizji lub na nośnikach w miejscach publicznych (ekrany w galeriach lub pojazdach komunikacji publicznej). Najważniejszą cechą produkowanych przez nas filmów reklamowych jest ich profesjonalny charakter. Za pomocą kreatywnie opowiedzianej historii łatwo przyciągnąć potencjalnych klientów i zachęcić ich do skorzystania z usług danej firmy.

Oferujemy spoty w standardowych, telewizyjnych formatach (czas trwania 30 sekund i krótsze) oraz filmy specjalnie na potrzeby działalności w Internecie, które mogą być dłuższe i bardziej swobodne w wyrazie.

Film reklamowy – efektywna metoda promocji

Film reklamowy może być bardzo skuteczną formą promocji. Aby reklama telewizyjna przyniosła zamierzony efekt, trzeba wykazać się oryginalnym pomysłem i dobrym wykonaniem. Sukces odnoszą te filmy reklamowe czyli taka reklama tv, która zaciekawi odbiorcę i skłoni do działania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces od przygotowań do produkcji był szczegółowo omówiony: poznanie potrzeb klienta, zdefiniowanie odbiorców oraz stworzenie ciekawego i odpowiedniego scenariusza. Dzięki temu nasze produkcje (reklama telewizyjna TV) nastawione są na konkretne cele i z łatwością je uzyskują.

Produkując filmy reklamowe dysponujemy różnego rodzaju sprzętem, dzięki któremu osiągamy ciekawe efekty wizualne spotu – m.in. Kran filmowy 10m/6m/4m, stedycam, wózek filmowy, Drony (zdjęcia z powietrza), GOPRO RIG podwodny (zdjęcia podwodne), SLIDEKAMERA (płynne ujęcia), przyssawki i statywy samochodowe i wiele innych.

Nasza produkcja filmów reklamowych idealnie nadaje się do emisji telewizyjnej, do wyświetlania na monitorach LCD oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych. Produkowana przez nas reklama w telewizji to produkty najwyższej jakości.

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna, reklama TV zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.