filmy promocyjne i reklamowe

Filmy reklamowe, spoty reklamowe, promocyjne


Spoty, filmy promocyjne produkcja 

Filmy promocyjne to doskonałe narzędzie do promocji i wspierania rozwoju przedsiębiorstwa w sieci – uzupełniają czy uatrakcyjniają treści znajdujące się na stronie internetowej i przekazują w szybki sposób te najważniejsze informacje. Treści video są łatwo przyswajalne i chętnie oglądane przez odbiorców – to forma rozrywki, która nie wymaga wysiłku poznawczego. Dlatego też profesjonalna wizytówka firmy w formie filmu z pewnością przyczyni się do wzrostu świadomości i rozpoznawalności marki, a wykorzystanie filmów promocyjnych w działaniach marketingowych pomoże przyciągnąć zarówno klientów, jak i inwestorów i potencjalnych wspólników.

Co ważne, filmy promocyjne nie są przeznaczone wyłącznie dla firm. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku organizacji pozarządowych i jednostek samorządowych. Często wykorzystywane są jako turystyczna reklama danego regionu. Tworzymy filmy i animacje reklamowe również do kampanii społecznych i dla organizatorów eventów sportowych, kulturalnych czy rozrywkowych.

Charakterystyczną cechą filmów promocyjnych jest stosunkowo długi czas trwania – przynajmniej w porównaniu do tradycyjnych reklam. Dzięki takiej formie można w nich zawrzeć bardziej szczegółową treść, która przyciągnie i zatrzyma na dłużej osoby zainteresowane tematem.

Profesjonalne filmy promocyjne w internecie i telewizji

Spoty promocyjne otwierają wiele marketingowych drzwi: jak je dobrze wykorzystać, co zrobić z gotowym klipem?

  • Bezapelacyjnie obecnie najważniejszym medium jest internet – film promocyjny może wylądować na kanale YouTube, Facebooku oraz na innych portalach społecznościowych, ale także na blogach oraz branżowych stronach internetowych. Tworzymy krótkie filmiki reklamowe i content marketingowe, które idealnie wpisują się w środowisko TikToka czy rolek na Instagramie.
  • By zdobyć więcej odbiorców, film możesz też zaprezentować na różnorodnych konferencjach oraz targach, a także w publicznych miejscach, które pozwalają na umieszczanie treści reklamowych, np. na interaktywnych billboardach outdoorowych czy w przestrzeni obiektów użyteczności publicznej, w muzeach, galeriach handlowych kinach czy w środkach komunikacji.
  • Dobrym sposobem na bezpośredni kontakt z odbiorcą jest przekazanie mu filmu na dowolnym nośniku, np. pendrive lub wykorzystanie do dystrybucji spotów promocyjnych mailingu oraz platform komunikacji B2B. W tym przypadku o materiał promocyjny możesz wzbogacić filmy szkoleniowe i prezentacje multimedialne czy oferty handlowe. 
  • Telewizja nadal ma gigantyczną siłę oddziaływania, dlatego też dobrze pomyśleć o kampanii na szklanym ekranie. Telewizyjny spot reklamowy musi natomiast powstać z udziałem doświadczonych specjalistów – potrzebny jest profesjonalny sprzęt, dobrze przygotowany plan plenerowy lub studio filmowe i rzesza fachowców z branży filmowej. 

Tworzymy filmy promocyjne w jakości HD, które prezentują się doskonale niezależnie od ich przeznaczenia. Korzystamy przy tym ze sprzętu z najwyższej półki, dzięki czemu nasze realizacje są pozytywnie oceniane przez wymagających odbiorców. Do każdej produkcji podchodzimy profesjonalnie, a wszystkie techniczne właściwości obrazu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszego Klienta.

Filmy wizerunkowe, korporacyjne i dokumentalne

Film promocyjny to wyjątkowo pojemny twór video – możemy śmiało zaliczyć do tej kategorii także krótkie filmy dokumentalne, opowiadające historię, wizję czy działalność firmy bądź organizacji, w tym tzw. filmy korporacyjne i biznesowe. Produkcja filmów korporacyjnych często wykorzystuje nowoczesne technologie takie jak spacery wirtualne, elementy wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości i wizualizacje 3D. Pracujemy również na planie zdjęciowym przygotowanym w siedzibie firmy bądź zakładzie pracy. Film korporacyjny służy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej – to narzędzie pracy handlowców czy osób odpowiedzialnych za współpracę z partnerami biznesowymi i kontrahentami.

Profesjonalne filmy reklamowe i spoty reklamowe

Filmy oraz spoty reklamowe to rozwiązanie wykorzystywane chętnie w szczególności przez duże przedsiębiorstwa które mogą pozwolić sobie na kampanię w odpowiedniej skali. Najczęściej emituje się je w telewizji i na nośnikach w miejscach publicznych (ekrany w galeriach i pojazdach komunikacji publicznej). Najważniejszymi cechami produkowanych przez nas w OSTRO filmów reklamowych jest nowatorskie podejście, profesjonalny charakter i skuteczny przekaz reklamowy. Za pomocą kreatywnie opowiedzianej historii przyciągamy potencjalnych klientów i zachęcamy ich do skorzystania z produktów czy usług danej firmy.

Przywiązujemy dużą wagę do elementów perswazyjnego, skutecznego i atrakcyjnego przekazu reklamowego, takich jak storytelling, gra emocjami, wykorzystanie muzyki, słowa, dźwięków i ciszy. Nie boimy się też szokować i poruszać kontrowersyjnych czy trudnych tematów.

Produkcja spotów reklamowych w OSTRO

Oferujemy spoty w standardowych, telewizyjnych formatach (czas trwania 30 sekund i krótsze) oraz filmy dostosowane specjalnie na potrzeby działalności w internecie – te mogą być już dłuższe i swobodniejsze w wyrazie. Krótkie filmy reklamowe dobrze sprawdzają się też na wielkim ekranie: w kinach. Przygotowujemy także billboardy sponsorskie łączymy restrykcyjne zasady dotyczące ich formy i długości z ciekawym, pogodnym lub zabawnym przekazem. Chętnie bierzemy udział w przygotowywaniu spójnych materiałów video do całej kampanii: zamówisz u nas więc spot reklamowy i billboard sponsorski oraz powiązane filmiki reklamowe do emisji w internecie, mediach społecznościowych, przestrzeni outdoorowej i publicznej.

Każdy spot reklamowy traktujemy jak małe dzieło sztuki filmowej, choć też zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze materiał promocyjny musi zaskakiwać na miarę produkcji nominowanych do nagród filmowych, ma inne zadanie do wykonania – po prostu sprzedawać. Niemniej realizowana przez nas produkcja filmu reklamowego w zasadzie nie różni się tak bardzo od produkcji filmu fabularnego i dokumentalnego.

Produkcja filmowa materiałów do internetu i social media

Telewizyjne spoty reklamowe wykorzystasz też w przestrzeni internetowej – możemy je pod tym kątem odpowiednio przygotować, dopasować ich formę i charakter do oczekiwań internautów i użytkowników mediów społecznościowych. Powierzysz nam także tworzenie filmów w zakresie podstawowych, bieżących działań w social media, w tym video content marketingu (m.in. poradniki, tutoriale, recenzje) i nowych modnych formatów takich jak TikToki, rolki na Facebooku i Instagramie.

Produkcje filmowe do internetu powinny się wyróżniać, zaskakiwać, ale przy tym ten przekaz reklamowy musi wpisać się w natywne środowiska. Dlatego w tym przypadku chętnie proponujemy nowoczesne materiały z elementami interaktywnymi, filmy VR i 360 stopni czy animacje 3D. Wykorzystujemy potencjał drzemiący w nowych technikach, sprzętach i technologiach, żeby dać odbiorcom nowe i pełniejsze doświadczenia – a tym samym sprawić, że marka na długo zapadnie w ich pamięci.

Kompleksowa produkcja filmów reklamowych: od scenariusza po przygotowanie do emisji

W OSTRO znajdziesz profesjonalnego, doświadczonego wykonawcę materiałów video dla swojej firmy czy organizacji. Zaczynamy od stworzenia koncepcji, piszemy scenariusz i przygotowujemy plan zdjęciowy, kręcimy materiał, a dalej go montujemy, udoskonalamy i przygotowujemy do dystrybucji. Naturalnie zakres prac dostosowujemy do Twoich potrzeb. Jeśli masz pomysł, wizję, wręcz opracowaną już koncepcję, to świetnie – zrealizujemy ją na podstawie Twoich wskazówek. Możesz też natomiast polegać na nas już w samej kwestii koncepcyjnej – ciekawe pomysły to nasza specjalność, bo potrafimy łączyć niczym nieskrępowaną kreatywność z dużym doświadczeniem nabytym przez lata działalności w branży filmowej.

Zacznijmy od rozmowy: poznamy Twoją markę, grupę docelową, sposób komunikacji i cele biznesowe czy wizję – i wspólnie przygotujemy skuteczny film reklamowy. 

Cena filmu reklamowego to jedna z tych wielu indywidualnie ustalanych, zależnych od wielu czynników kwestii – przygotujemy ofertę także na miarę Twojego budżetu. Skontaktuj się z nami: po poznaniu wstępnych założeń oszacujemy koszt realizacji.

Film reklamowy – efektywna metoda promocji

Film reklamowy jest skuteczną formą promocji, natomiast żeby reklama telewizyjna przyniosła zamierzony efekt, trzeba wykazać się oryginalnym pomysłem oraz dobrym wykonaniem. Sukces odnoszą te filmy reklamowe, taka reklama TV, która zaciekawi odbiorcę i skłoni go do działania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces od przygotowań do produkcji został szczegółowo omówiony – od poznania potrzeb naszego Klienta przez zdefiniowanie odbiorców po stworzenie ciekawego i odpowiedniego scenariusza. Dzięki temu nasze produkcje (reklama telewizyjna i reklama internetowa) są nastawione na konkretne cele i z łatwością je uzyskują.

Produkując filmy reklamowe, dysponujemy różnego rodzaju sprzętem, dzięki czemu osiągamy ciekawe efekty wizualne spotów – są to m.in. kran filmowy 10 m/6 m/4 m, steadicam, wózek filmowy, drony (filmowanie z powietrza), podwodny GOPRO RIG (zdjęcia podwodne), slidekamera (płynne ujęcia), przyssawki i statywy samochodowe i wiele innych.

Nasza produkcja filmów reklamowych idealnie nadaje się do emisji telewizyjnej, do wyświetlania na monitorach LCD oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych. Produkowana przez nas reklama w telewizji mocno wyróżnia się jakością wykonania.

 

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna reklama TV zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Sprawdź nasze portfolio lub zobacz poszczególne realizacje poniżej

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.