wizualizacje 3d i animacje

 Animacje 3d i wizualizacje 3d

ANIMACJE 3D

Spoty reklamowe, filmy korporacyjne, szkoleniowe i instruktażowe można zaprezentować w formie animacji 3D. Często animacje 3D są elementem składowym większych produkcji. Animacje 3D powstają jako uzupełnienie lub rozwinięcie przekazu zawartego w filmach i reklamach. Możemy spotkać animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów oraz animowane efekty 3D stosowane zazwyczaj w filmach lub grach komputerowych.

Przykładowe typy animacji 3D:

Animacje produktowe:
Przedstawiają produkt w sposób szczegółowy i użyteczny.  Animacje 3D produktów tworzy się , aby zaprezentować przedmiot bardziej sugestywnie, biorąc pod uwagę mechanizm działania jego ruchomych elementów. Animacje produktowe zlecają zazwyczaj producenci, projektanci lub agencje reklamowe, które chcą w zrozumiały i atrakcyjny sposób zaprezentować inwestorom swój produkt i jego funkcjonalność, zasadę działania lub budowę przed wdrożeniem go do produkcji.

Animacje reklamowe:
Animacje reklamowe to skuteczna i nowoczesna forma promocji, z której korzystają zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje. Animacje 3D występują w spotach reklamowych emitowanych w telewizji lub internecie. Mają za zadanie zachęcenie klienta do dokonania zakupu danego produktu lub skorzystania z określonych usług.

Animacje filmowe:
Animowane efekty 3D oraz efekty specjalne wykorzystywane są w filmach i grach komputerowych. Animacje 3D pozwalają wykreować nieistniejącą postać lub dowolny świat bez ruszania się z miejsca, bez użycia kamer, świateł i angażowania ekipy filmowej czy aktorów.
Jeśli chcesz zaprezentować swój produkt lub usługę przy zastosowaniu technik animacji 3D – zapraszamy do kontaktu. Działamy kompleksowo – począwszy od stworzenia scenariusza, przygotowania storyboardów aż do produkcji animacji i udźwiękowienia.

WIZUALIZACJE 3D

Wizualizacje 3D umożliwiają przedstawienie dowolnego obiektu, będącego często w fazie projektu, w sposób efektowny, atrakcyjny i możliwie realistyczny. Wizualizacje 3D znajdują zastosowanie w architekturze, budownictwie, rozrywce, marketingu tradycyjnym i internetowym. Jest to najczęściej wybierana forma reklamy na etapie projektowania pomieszczeń, produktów, czy obiektów budowy. Obecnie wizualizacje 3D to już część naszej rzeczywistości, tym bardziej że są do tego stopnia realistyczne, że sami nie potrafimy już odróżnić grafiki komputerowej od prawdziwej fotografii czy filmu.

Przykładowe rodzaje wizualizacji 3D:

Wizualizacje architektoniczne:
Wizualizacje 3D pozwalają dokładnie przedstawić wygląd i charakter jeszcze niezrealizowanej inwestycji budowlanej. Wizualizacje architektoniczne odgrywają istotną rolę dla architektów, developerów i Klientów indywidualnych. Architekci wykorzystują je podczas pracy projektowej a dla inwestorów niezbędne są do zwrócenia uwagi klientów.

Wizualizacje wnętrz 3D:
Prezentują pomieszczenia biurowe, powierzchnie mieszkalne i przemysłowe. Wizualizacje 3d wnętrz dają ogromne możliwości w pracy nad aranżacjami. Przy użyciu nowoczesnych technologii tworzenia wizualizacji fotorealistycznych ciężko odróżnić obraz wykonany komputerowo od autentycznej fotografii.

Wizualizacje produktowe / reklamowe:
Wizualizacje produktowe 3d świetnie sprawdzają się jako prezentacja dowolnego przedmiotu. Coraz częściej wykorzystuje się je w kampaniach reklamowych. Są chętnie wybierane przez producentów i agencje reklamowe z uwagi na nieograniczoną możliwość kreacji, oszczędność czasu i niższe koszty w porównaniu z fotografią produktową a efekt może być lepszy niż zdjęcie ze studia fotograficznego.

Wykorzystując technologie – wizualizacje 3D można uzyskać efekty, które są niemożliwe lub trudne do osiągnięcia w rzeczywistości, dzięki temu prezentowany przedmiot staje się w naszych oczach znacznie atrakcyjniejszy. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje produkty, ich funkcje i zalety a nie ma możliwości zrealizowania tego za pomocą zdjęć – zgłoś się do nas. Wykonujemy ciekawe i  oryginalne wizualizacje 3D w wersji realistycznej, rysunkowej oraz technicznej.

 

Zapraszamy też do odwiedzenia zakładki z filmami reklamowymi.

Produkcja i montaż teledysków wymaga
profesjonalnego sprzętu,
dzięki któremu kreujemy genialne pomysły. OSTRO gwarantuje realizację każdego projektu na sprzęcie najwyższej jakości.

To najskuteczniejsze środki przekazu,
których siła polega na
spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów,
takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Jeśli reklama w telewizji to tylko z OSTRO.

Filmy korporacyjne i szkoleniowe to idealne rozwiązanie
dla spółek i organizacji
świadomie budujących swój wizerunek
zarówno w Polsce jak i zagranicą. Sprawdź naszą ofertę.

Animacje i wizualizacje 3d to nasza pasja.
Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.
Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów itp.

Zdjęcia z lotu ptaka to doskonały sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Nic więc dziwnego, że filmowanie z powietrza cieszy się sporą popularnością.

Filmy VR (Virtual Reality) to prawdziwa rewolucja w dziedzinie sztuki filmowej. Do ich realizacji używa się wieloobiektywowej kamery sferycznej rejestrującej obraz pod kątem 360 stopni.