Kamery

RED EPIC
CANON C500
CANON C300
SONY FS700
CANON 5D Mark III
CANON 6D
GOPRO 3+
PANASONIC GH3
PANASONIC GH4

Obiektywy

Zestaw obiektywów filmowych CANON
Zestaw obiektywów fotograficznych CANON
między innymi:
CANON CN 35mm
CANON CN 50mm
CANON CN 85mm
CANON 8-15 L
CANON 16-35 2.8 L
CANON 70-200 2.8 L
i znacznie więcej…

Drony

HEAVY Octo + RedEpic
MEDIUM Hexa + GH4
LIGHT Quadro + GOPRO
ALTA + MōVI stabilizer

Stabilizery/Krany

Kran filmowy 10m/6m/4m – platforma operatorska/głowica elektroniczna
Dji RONIN
GLIDECAM HD4000
GLIDECAM HD 2000
EVVO Żyroskopowy system stabilizacji kamery
DITOGEAR 2,5m
SLIDEKAMERA 1,5m
STEADYCAM + podgląd + flowfocus
GRIP DLSR + flow focus + flycam
GOPRO RIG podwodny
Statyw samochodowy
Manfrotto ML241 przyssawka samochodowa
Wózek filmowy

Wynajem/rental sprzętu filmowego

Oferujemy wynajem/rental i obsługę profesjonalnego sprzętu na potrzeby produkcji i postprodukcji filmowej oraz telewizyjnej. Udostępniamy kamery, aparaty oraz inne akcesoria. Posiadamy profesjonalną wypożyczalnie sprzętu filmowego (wideo). Jeśli szukasz sprzętu filmowego z najwyższej półki to świetnie trafiłeś. Rental, wypożyczalnia sprzętu filmowego tylko z OSTRO!

Doskonała jakość obrazu, dźwięku, nasycona kolorystyka i innowacyjne rozwiązania technologiczne są dziś wymagane we wszelkich produkcjach filmowych, niezależnie od tego, czy realizujemy film fabularny, program telewizyjny, spot reklamowy, czy też film korporacyjny.

Dlaczego wypożyczalnia sprzętu filmowego to ekonomiczny wybór?

Wysoka konkurencyjność w branży filmowej powoduje, że firmy producenckie muszą wychodzić naprzeciw najnowszym trendom żeby móc utrzymać swoją pozycję na rynku. Do realizacji filmu, który sprosta aktualnym wymaganiom widzów i klientów konieczne jest zastosowanie nowoczesnego, wysokiej klasy sprzętu filmowego (wideo), którego wybór musi być dostosowany do potrzeb danej produkcji filmowej. Bardzo często zdarza się, że ekipa filmowa potrzebuje do nagrania kilku rodzajów kamer, drona lub innego typu urządzeń. W takiej sytuacji najlepszym i zarazem najtańszym rozwiązaniem jest wynajem/rental sprzętu filmowego (wideo). Zakup urządzeń, które wykorzystane zostaną do jednej lub kilku kilku produkcji filmowych może bowiem okazać się dużym i jednocześnie zbędnym wydatkiem.

Nasza oferta obejmuje wynajem/rental/wypożyczalnia najwyższej klasy sprzętu filmowego (wideo). Dysponujemy najnowocześniejszymi kamerami, które gwarantują doskonałą jakość obrazu, posiadamy także szeroki wybór obiektywów. Do wykonania zdjęć z powietrza udostępniamy innowacyjne drony, o różnych rozmiarach i możliwościach technicznych. Wynajmujemy również krany, stabilizatory i wszelkie urządzenia, które mogą okazać się pomocne na planie. Pomożemy Ci wybrać sprzęt, dzięki któremu z łatwością nakręcisz film najwyższej jakości.

Zapytaj o dostępność terminu zdjęć
motion control w filmie i reklamie

Motion control – co to jest i jak wykorzystuje się go w filmie?

| Sprzęt filmowy i technologie | No Comments

Jak jeden bohater – jeden aktor – gra kilka postaci w tym samym ujęciu z wykorzystaniem ruchu kamery? Jak uzyskać niezwykle realistyczny efekt rozdzielenia rzeczywistości i stworzyć dwa alternatywne światy…

color grading w filmie i reklamie

Co to jest color grading i po co wykorzystuje się go w filmach i reklamie?

| Sprzęt filmowy i technologie | No Comments

Kolorystyka obrazu: dobrze dobrana i zastosowana paleta barw – ciepła, zimna, ziemista, nasycona i odwrotnie, o ograniczonym nasyceniu – daje zupełnie różne efekty, kształtując nastrój czy eksponując emocję. Jednak takich…

Reklama video na Facebook

Reklama video na Facebooku i Instagramie

| Marketing / strategia | No Comments

Video jest dziś najpopularniejszym formatem treści na każdym portalu społecznościowym: do odbioru wymaga mniej uwagi i czasu niż tekst czy obraz, a komunikuje znacznie więcej i o wiele silniej. Jak…

Instagram Reels a kampanie reklamowe

Rolki na TikToku i Instagramie – reels jako forma kampanii reklamowej

| Marketing / strategia | No Comments

Cieszący się gigantyczną popularnością TikTok i nowa funkcja Instagram Reels aplikacji, bez której wielu nie wyobraża sobie życia, to kolejne już miejsca w wirtualnym świecie, gdzie marki mają okazję budować…

Produkcja oraz montaż teledysków wymaga
profesjonalnego sprzętu,
dzięki któremu kreujemy interesujące pomysły. Nasza marka zapewnia realizację każdego projektu na sprzęcie najwyższej próby.

To najefektywniejsze środki przekazu,
których siła polega na
spójnym oraz atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów.
Zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor – jeżeli reklama w telewizji, to tylko z OSTRO VIDEO.

Tego typu produkcje to idealne rozwiązanie
dla spółek i organizacji
świadomie budujących swój wizerunek
zarówno w Polsce jak i zagranicą. Poznaj naszą ofertę.

Tworzenie w 3d to nasza pasja.
Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.
Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen a także obiektów itp.

Zdjęcia z lotu ptaka to idealna metoda na atrakcyjne przedstawienie obszernych terenów oraz budynków obserwowanych z góry. Nic dziwi więc, że filmowanie z powietrza cieszy się sporą popularnością.

Filmy VR (Virtual Reality) to olbrzymi krok do przodu w dziedzinie sztuki filmowej. Do ich realizacji używamy się wieloobiektywowej kamery sferycznej rejestrującej obraz pod kątem 360 stopni. Przekonaj się sam!