Dom produkcyjny Gdynia

 

Dom produkcyjny – Gdynia

 


Rozwiń swój biznes, zwiększ zyski: zadbaj o skuteczną promocję marki (firmy, siebie, organizacji, regionu) z filmowcami z OSTRO. Opracujemy dla Ciebie profesjonalne materiały wideo – spoty czy filmy reklamowe i multimedialne wizytówki, poradniki, instruktaże i teledyski, które pozyskają nowych odbiorców i zrealizują założone cele biznesowe. Mamy niewyczerpane pokłady kreatywności, umiejętności i lata doświadczenia oraz nowoczesny sprzęt, w tym drony i wieloobiektywowe kamery sferyczne. Dowozimy filmy kompleksowo – od napisania scenariusza, przez realizację zdjęć i postprodukcję, po przygotowanie plików do dystrybucji. Sprawdź, jak wesprze Twoją firmę nasz dom produkcyjny. Gdynia i Trójmiasto – zapraszamy do współpracy.

Kreatywny dom produkcyjny, Gdynia i Trójmiasto – reklama telewizyjna i internetowa

Planujesz kampanię z rozmachem – i stawiasz na stare dobre spoty reklamowe w telewizji? A może potrzebujesz filmów promocyjnych do internetu, social mediów? Przygotowujemy materiały do wszelkich kanałów dystrybucji. Być może projektujesz działania omnichannel – chętnie zajmiemy się całą warstwą wideo i stworzymy zestaw spójnych, ale dostosowanych do konkretnych mediów i gotowych do emisji filmów. Zaufały nam już takie marki jak Amica, Allegro, Tyskie, Łowickie, Breck, Oh!Tomi czy Mylaq – zobacz nasze portfolio, sprawdź nasz styl, zainspiruj się!

Czasem film promocyjny musi po prostu dobrze sprzedawać. Niekiedy najważniejsza jest nowa – inna niż wszystkie i przyciągająca kreacja. Innym razem, żeby otworzyć portfel, trzeba najpierw poruszyć serca. A bywa, że najskuteczniejszym narzędziem w realizacji celu jest… szok i prowokacja. Jako doświadczeni filmowcy i marketingowcy nie tylko przygotujemy chwytliwą kreację sprzedażową, wizerunkową czy też edukacyjną, ale wesprzemy Cię już w fazie koncepcyjnej projektu. Jeśli nie masz pomysłu na materiał, zaczniemy od niego. Wstępna wizja już jest? Doskonale – wcielimy ją w życie.

Kreatywny dom produkcyjny Gdynia

Produkcja filmowa, Gdynia – nie tylko filmy reklamowe

Gdynia jest siedzibą wielu nowoczesnych przedsiębiorstw, które w swoich działaniach biznesowych doceniają rolę produkcji wideo. Z nami jednak wyprzedzisz konkurencję – z nową profesjonalną interaktywną wizytówką, prezentacją produktów i usług, filmem korporacyjnym, materiałem szkoleniowym dla pracowników bądź ogłoszeniem rekrutacyjnym. Filmy korporacyjne, produktowe czy edukacyjne to doskonałe narzędzia wspierające efektywność pracy handlowców, szkoleniowców czy rekruterów i naturalnie – specjalistów od reklamy czy PR-u.

Z kamerą możemy odwiedzić Twój budynek biurowy, produkcję bądź pomieszczenia magazynowe albo zaproponować ujęcia w innej doskonałej lokalizacji, w studio czy w plenerze. Jednak nie tylko filmujemy – tworzymy też animacje, wizualizacje 2D i 3D. Jeśli coś jest ukryte przed okiem kamery lub jeszcze nie istnieje, to żaden problem. Dziś animacje mogą wręcz do złudzenia przypominać rzeczywiste ujęcia. W ten sposób wpisaliśmy w istniejące otoczenie m.in. Nowogrodzką Square w Warszawie dla firmy Yareal czy wrocławskie Green Towers dla Skanska, opracowując kompleksowe i nowoczesne materiały wideo. Jesteśmy także w stanie zabrać Twojego potencjalnego Klienta na wirtualny spacer, by zwiedził budynki czy okolicę. Elementy VR i AR doskonale sprawdzają się w branży nieruchomości czy turystyce.

Agencja filmowa, Gdynia – materiały dla twórców i sportowców

Naszą pasją jest nie tylko filmowanie – kochamy też muzykę, sztukę i sport. W naszej ofercie znajduje się także produkcja i montaż teledysków. Stworzyliśmy klipy dla takich artystów jak Kazik, Liber, Mezo, Sylwia Grzeszczak czy Buldog. Często współpracujemy z organizatorami eventów muzycznych, przygotowując spoty, zajawki bądź relacje. Sprawdź w naszym portfolio materiały m.in. dla Hip Hop Kemp, Snowshow Music Fest czy XX-lecia Slums Attack.

Naszym konikiem zdecydowanie jest sport, zwłaszcza ten OSTRY… i ekstremalny. Na koncie mamy m.in. materiały dla kilku edycji projektu „Dream Walker – Around the World in 80 jumps” czy „Heli Drifting”, organizowanego przez Red Bulla. Wiemy też, jak promować sportowe wydarzenia – zobacz nasz spot „Poczuj emocje!” dla Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn (Euro 2016). Realizujemy również filmy dokumentalne. A przykładem jest „Allseasons” – to pierwsza polska produkcja o kitesurfingu, z udziałem najlepszych sportowców z całego świata.

Nowoczesne studio filmowe, Gdynia – profesjonalny sprzęt i nowe technologie

  • Filmowanie z powietrza z użyciem dronów. Być może chciałbyś pokazać rozmach projektu, piękno regionu, tysiące uczestników eventu lub wprowadzić widza w historię niczym w hollywoodzkiej produkcji. Przygotujemy dla Ciebie ujęcia z lotu ptaka, wykorzystując jeden z naszych nowoczesnych dronów oraz świetnej jakości kamery na jego pokładzie. Nie musisz mieć na ten cel budżetu milionowego – dziś filmy z powietrza są dostępne także dla mniejszych firm. Wystarczy dobra lokalizacja i nasze wsparcie!
  • Studio VR Gdynia – wirtualne spacery i filmy z elementami VR/AR. Mamy sprzęt (m.in. wieloobiektywowe kamery sferyczne) i technologie, które pozwalają nam na niespotykaną dotąd skalę zaciekawić widza, pogłębić odbiór filmu i podarować mu niezapomniane doświadczenia. Wrzuć swojego odbiorcę w sam środek przedstawianych wydarzeń – a używając gogli czy nakładek bądź manipulując myszką, telefonem, będzie mógł „rozglądać” się wokół i czuć ich częścią. To też genialna rozrywka, więc taki film skutecznie przyciąga uwagę.
  • Wizualizacje i animacje 3D, materiały interaktywne. Dzięki animacji, wizualizacji kreujemy zupełnie nowy świat i bohaterów, docieramy do wnętrza produktu i prezentujemy projekty, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Dodając do materiału interaktywne elementy, znów pogłębiamy odbiór filmu, np. o dodatkową wiedzę i doświadczenie widza. Pozwalamy mu współtworzyć historię – podejmować decyzje (wciskając odpowiedni przycisk). To genialny patent na uwagę i zaangażowanie odbiorcy, ale i na naukę (np. szkolenie).

Produkcja video, Gdynia – kompleksowa i elastyczna współpraca

Agencje filmowe (w Gdyni i nie tylko) oferują różny zakres współpracy – w domu produkcji filmowych OSTRO Video możesz liczyć na zarówno kompleksową realizację projektu, jak i pomoc tylko w takiej formie, jakiej potrzebujesz. Możemy zrobić wszystko, od samego opracowania pomysłu, koncepcji, przez napisanie scenariusza, aż po zdjęcia, montaż i postprodukcję (w tym korekcję, efekty specjalne). Pracujemy w studiu lub w plenerze (od centrum Gdyni po odległe zakątki kraju), w zespole mamy wszelkich potrzebnych specjalistów, angażujemy aktorów, stażystów, lektorów, przygotowujemy scenografię. Natomiast jeśli chcesz wziąć na siebie część spraw, a poza tym masz już pomysł albo wstępny zarys historii – na pewno się dogadamy tak, żeby było dobrze dla obu stron.

Poszukiwany kreatywny dom filmowy w Gdyni? Zapraszamy do współpracy z OSTRO – zobacz nasze portfolio i odezwij się, a ustalimy ogóły i szczegóły 🙂.

 

 

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.