wizualizacje 3d i animacje 3d

 Animacje 3d i wizualizacje 3d

ANIMACJE 3D

Ich wykorzystanie pozwala na niemal nieograniczone możliwości wdrażania w życie kreatywnych pomysłów reklamowych. Animacje 3D nadają się do spotów reklamowych, ale także różnego typu filmów edukacyjnych i szkoleniowych. Animacje 3D nierzadko stają się dodatkiem do konwencjonalnych realizacji, wykorzystujących nagrywanie realnej sceny. Ich potencjał jest ogromny, a efekty 3D spotykamy niemal na każdym kroku – od filmów i seriali, po gry wideo.

Przykładowe typy animacji 3D:

Animacje produktowe:
Przedstawiają produkt w sposób szczegółowy i użyteczny.  Animacje 3D produktów tworzy się , aby zaprezentować przedmiot bardziej sugestywnie, biorąc pod uwagę mechanizm działania jego ruchomych elementów. Animacje produktowe zlecają zazwyczaj producenci, projektanci lub agencje reklamowe, które chcą w zrozumiały i atrakcyjny sposób zaprezentować inwestorom swój produkt i jego funkcjonalność, zasadę działania lub budowę przed wdrożeniem go do produkcji.

Animacje reklamowe:
Animacje reklamowe to skuteczna i nowoczesna forma promocji, z której korzystają zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje. Animacje 3D występują w spotach reklamowych emitowanych w telewizji lub internecie. Mają za zadanie zachęcenie klienta do dokonania zakupu danego produktu lub skorzystania z określonych usług.

Animacje filmowe:
Animowane efekty 3D oraz efekty specjalne wykorzystywane są w filmach i grach komputerowych. Animacje 3D pozwalają wykreować nieistniejącą postać lub dowolny świat bez ruszania się z miejsca, bez użycia kamer, świateł i angażowania ekipy filmowej czy aktorów.
Jeśli chcesz zaprezentować swój produkt lub usługę przy zastosowaniu technik animacji 3D – zapraszamy do kontaktu. Działamy kompleksowo – począwszy od stworzenia scenariusza, przygotowania storyboardów aż do produkcji animacji i udźwiękowienia.

WIZUALIZACJE 3D

Korzystanie z profesjonalnych wizualizacji 3D to domena wszelkich biur projektowych oraz firm zajmujących się tworzeniem nowych przedmiotów czy obiektów. Może to stanowić doskonały sposób na reklamę (zarówno konwencjonalną, jak i internetową) i zwiększanie swojej popularności wśród odbiorców. Wizualizacja 3D oddziałuje o wiele mocniej niż słowny opis danego produktu. Zmysł wzroku decyduje w ostatecznym rozrachunku o ocenie atrakcyjności danego przekazu. Taka forma graficzna doskonale sprawdza się w branży budowlanej. Dzięki obecnej technologii wizualizacje 3D nierzadko do złudzenia przypominają obiekty w realnym świecie.

Przykładowe rodzaje wizualizacji 3D:

Wizualizacje architektoniczne:
Podstawowy nośnik informacji graficznej o planowanej inwestycji. Wizualizacje architektoniczne wykorzystywane są zarówno na etapie projektowania danej budowli, jak i podczas poszukiwania inwestorów czy ostatecznych klientów. Ten rodzaj wizualizacji 3D cechuje się wysoką skutecznością w przyciąganiu uwagi odbiorców.

Wizualizacje wnętrz 3D:
Prezentują pomieszczenia biurowe, powierzchnie mieszkalne i przemysłowe. Wizualizacje 3d wnętrz dają ogromne możliwości w pracy nad aranżacjami. Przy użyciu nowoczesnych technologii tworzenia wizualizacji fotorealistycznych ciężko odróżnić obraz wykonany komputerowo od autentycznej fotografii.

Wizualizacje produktowe / reklamowe:
Wizualizacje produktowe 3D zaczynają odgrywać coraz większą rolę w branży reklamowej. Dzieje się tak dlatego, że koszty wykonania wizualizacji 3D (liczone zarówno w złotówkach, jak i minutach) są mniejsze niż przeprowadzenie profesjonalnej sesji nagraniowej, a oferuje ona o wiele większe możliwości w zakresie sposobu prezentacji produktu i wykorzystania materiału w dalszych realizacjach.

Wykorzystując technologie – wizualizacje 3D można uzyskać efekty, które są niemożliwe lub trudne do osiągnięcia w rzeczywistości, dzięki temu prezentowany przedmiot staje się w naszych oczach znacznie atrakcyjniejszy. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje produkty, ich funkcje i zalety a nie ma możliwości zrealizowania tego za pomocą zdjęć – zgłoś się do nas. Wykonujemy ciekawe i  oryginalne wizualizacje 3D w wersji realistycznej, rysunkowej oraz technicznej.

 

Rozmyślasz o własnym teledysku, ale nie masz odpowiednich zdolności, by go wykonać? Zgłoś się do OSTRO. Oferujemy profesjonalne usługi produkcji i montażu teledysków. Realizujemy zamówienia, posługując się nie tylko wiedzą i rozległym doświadczeniem w tym zakresie, ale też profesjonalnym sprzętem.

Film i spot reklamowy w naszym wykonaniu to szansa na skuteczne i zarazem nienachalne reklamowanie produktów, usług, obiektów itp. Starannie łączymy zdjęcia, film, animacje, muzykę i lektor, w wyniku czego powstaje materiał na najwyższym poziomie. Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać.

Zarządzasz spółką lub organizacją i chciałbyś dobrze zaprezentować się na tle konkurencji? Oferujemy szereg wyspecjalizowanych działań, dzięki którym pomagamy spółkom i organizacjom dbać o ich wizerunek w Polsce i za granicą. Tworzymy filmy korporacyjne i szkoleniowe. Sprawdź szczegóły.

Lata pracy przy tworzeniu animacji i wizualizacji 3D uświadomiły nam, że to, co robimy, jest naszą pasją. Spełniamy się w tym całkowicie, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na produkty i usługi najwyższej jakości. Realizujemy skomplikowane projekty – animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów.

Filmowanie z powietrza, zdjęcia z lotu ptaka to oryginalny, nowoczesny i przede wszystkim doskonały sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów oraz budynków. Jeżeli chcesz zaprezentować teren lub obiekt widziany z góry, zgłoś się do nas. Mamy profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie.

Przy użyciu profesjonalnej, wieloobiektywowej kamery sferycznej rejestrujemy obraz pod kątem 360 stopni. Tworzymy filmy VR w najwyższej jakości. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie i już od dawna zdajemy sobie sprawę z tego, że to co robimy, jest naszą pasją.