Agencja filmowa Toruń

Produkcja filmowa – Toruń


Spójnie łączy obraz, dźwięk i słowo. Angażuje i wywołuje emocje, przekazuje wiedzę – praktycznie i „lekkostrawnie” – sprzedaje, a czasem i szokuje. Nie wymaga wysiłku w odbiorze, a zapada w pamięć. Wideo jest podstawowym i najskuteczniejszym narzędziem działań marketingowych i reklamy, rozrywki i edukacji. A w OSTRO je dla Ciebie przygotujemy. Profesjonalna produkcja filmowa w Toruniu – właśnie znalazłeś/-aś swojego wykonawcę. Od spotów reklamowych przez wideo do social media po filmy korporacyjne i biznesowe – zapraszamy do współpracy.

Filmy reklamowe do TV i internetu – produkcja filmowa, Toruń

Niezależnie od tego, czy z rozmachem planujesz wielokanałowe kampanie reklamowe w TV i w internecie, czy promujesz się głównie w social media – potrzebny Ci dobry pomysł, kreatywny scenariusz i nieskazitelna jakość dźwięku i obrazu. To zapewni Ci wyłącznie profesjonalny dom produkcyjny. Tworzymy tradycyjne spoty reklamowe do TV – typowo sprzedażowe lub wizerunkowe – filmy do kampanii edukacyjnych czy społecznych, billboardy sponsorskie i m Jeśli planujesz działać jednocześnie w internecie, przygotujemy dopasowaateriały promujące eventy.ne do tego medium wideo w ramach całej kampanii. Nagrywamy też filmy do social media: rolki i tiktoki, tutoriale i poradniki czy produkcje promocyjne.

Masz pomysł, koncepcję kreacji wideo? Świetnie, wcielimy ją w życie. Jednak możesz też powierzyć całą sferę kreatywną nam. Porozmawiamy o Twoich celach, odbiorcach czy strategii komunikacji, a dalej przygotujemy kilka pomysłów. Produkcją filmową w Toruniu zajmujemy się od A do Z, czyli od pomysłu i scenariusza, przez zdjęcia, aż po montaż, uszlachetnienie materiału i przygotowanie go do dystrybucji. 

Produkcja telewizyjna to nasz konik – sprawdź portfolio OSTRO, realizacje dla takich marek jak Amica, Hansa, Breck, Fibaro czy Tyskie.

Filmy biznesowe i szkoleniowe – produkcja video, Toruń

Przygotujemy dla Ciebie:

  • Film korporacyjny – czyli narzędzie public relations, do budowania wizerunku organizacji/przedsiębiorstwa. Takie wideo wykorzystasz i na zewnątrz firmy, i w komunikacji wewnętrznej. Historia i sukcesy organizacji, a także realizowane projekty, produkty i pracownicy, atmosfera, wartości i misja – tego nie da się skutecznie wyrazić tylko słowami. Film biznesowy pomoże Ci pozyskać partnerów i sponsorów czy wzmocnić poczucie misji u załogi.
  • Film szkoleniowy – skuteczne narzędzie edukacyjne dla partnerów i pracowników. W przyjemnej formie i niskim kosztem, bo nie musisz płacić za wynajem sali, dojazdy, hotele, skutecznie uzupełniasz wiedzę i kompetencje pracowników lub partnerów biznesowych. Animacje i wizualizacje obrazują to, czego nie da się pokazać, co niewidoczne, a technologie VR i AR oraz elementy i programy interaktywne nadają szkoleniu praktyczny wymiar.
  • Filmy produktowe – narzędzia sprzedaży w rękach handlowca. Nie zawsze można zabrać do klienta czy na targi i prezentację produkt. Trudno też w warunkach terenowych pokazać usługę lub działanie jakiegoś narzędzia albo systemu. A choć słowa mają wielką moc, to wyobraźnia nie jest idealna i łatwo się rozprasza. Wideoprezentacja produktu pozwoli zajrzeć do jego wnętrza, a usługi – zobaczyć jej efekty. Całość możemy stworzyć na bazie animacji 3D.

Teledyski, relacje z eventów, materiały promujące wydarzenia – agencja filmowa, Toruń

Pracujemy też z artystami, firmami i organizacjami z branży rozrywkowej – tworzymy teledyski muzyczne, filmy promujące eventy oraz wideorelacje z wydarzeń bądź inne materiały dokumentalne. Mieliśmy przyjemność przygotować klipy wideo dla takich wykonawców jak Kazik, Liber czy Sylwia Grzeszczak. Braliśmy udział w realizacji polskiego filmu dokumentalnego o kitesurfingu – Allseasons. A w naszym portfolio znajdziesz również materiał promujący Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn (Euro 2016). Czujemy i kochamy muzykę, sztukę i sport – jeśli w którejś z tych dziedzin szukasz partnera od produkcji filmowej w Toruniu, jesteśmy!

Nie tylko studio filmowe – Toruń a produkcja filmowa w plenerze

Pracujemy w studiach filmowych – i dzięki nowoczesnym sprzętom czy technologiom nagramy dla Ciebie film na Księżycu lub Antarktydzie, nie ruszając się z miasta. Ale… jesteśmy filmowcami z krwi i kości, działaliśmy w branży także już na długo przed erą wirtualnych planów zdjęciowych. Chętnie realizujemy projekty w plenerach – począwszy od samej organizacji planu. Do oferty włączyliśmy filmowanie z powietrza, z użyciem nowoczesnych dronów. Do tego jeszcze mamy na pokładzie wieloobiektywowe kamery sferyczne – zabierzemy więc Ciebie i Twoich klientów na wirtualny spacer po okolicy czy obiekcie. 

Wirtualna rzeczywistość, projekty graficzne i filmowe 3D – nowe technologie w Twoim filmie

Wiesz, jak trudno dziś przyciągnąć uwagę odbiorców, zaskoczyć ich, sprawić, żeby nie tylko chcieli coś obejrzeć, czegoś się dowiedzieć, ale i to zapamiętali. Produkcja wideo daje nam jednak dzisiaj takie możliwości, jakie jeszcze niedawno były zarezerwowane najpierw dla kreacji sci-fi, później dla największych, wysokobudżetowych projektów.

  • Filmy VR i 360 stopni. Wirtualna rzeczywistość pogłębia doświadczenie – wideo jest znacznie
  • bardziej sugestywne, a jego odbiór namacalny. Odbiorca w zasadzie uczestniczy w wykreowanym świecie. Tę technologię wykorzystujemy w teledyskach i klipach, w prezentacjach biznesowych i w branży turystycznej, rozrywkowej bądź edukacyjnej. Nawet bez gogli VR widz może przenieść się w centrum wydarzeń i manipulować perspektywą za pomocą myszki.
  • Filmy interaktywne. Genialnie spisują się w oryginalnych kampaniach, np. społecznych, edukacyjnych, ale i reklamowych – nastawionych na wizerunek i pogłębianie relacji z odbiorcami. Przygotowujemy wiele materiałów, dodajemy do filmu interaktywne przyciski, zostawiamy historię w rękach odbiorcy, który podejmuje decyzje – klika wybrane buttony i kształtuje opowieść. Nie sposób się nie zaangażować i nie zapamiętać takiej lekcji. To też dobre rozwiązanie do celów szkoleniowych – pozwala ćwiczyć niemal w praktyce.
  • Wizualizacje/animacje 3D. Nie wszystko da się sfilmować, zwłaszcza tego, czego jeszcze nie ma. W tym przypadku wykorzystujemy techniki animacji lub wizualizacji trójwymiarowych – wpisujemy w rzeczywiste otoczenie budynki w fazie projektowania czy odbywamy podróż do wnętrza produktu, by sprawdzić, jak działa. W ten sposób kreujemy też nieistniejące światy, miejsca, ludzi bądź przedmioty, które wyglądają do złudzenia realistycznie.

Polecamy się – porozmawiajmy i stwórzmy razem wyjątkowe materiały wideo, dzięki którym osiągniesz swoje biznesowe cele czy zarazisz innych swoim życiem i pracą.

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna reklama TV zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Sprawdź nasze portfolio lub zobacz poszczególne realizacje poniżej

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.