Dom produkcyjny Lublin

 

Dom produkcyjny – Lublin

 


Produkcją filmów zajmujemy się od lat. Jesteśmy filmowcami z krwi i kości, w służbie biznesu, reklamy, działalności artystycznej i sportowej. W OSTRO zamówisz spot promocyjny, różne rodzaje nagrań wideo do celów biznesowych, teledysk muzyczny lub dokument – cokolwiek potrzebujesz. I na najwyższym poziomie. W pracy łączymy gigantyczne doświadczenie zawodowe oraz otwarte na pomysły głowy z nowoczesnym sprzętem i technologią: dronami, kamerami sferycznymi, VR czy AR. Odezwij się do nas i sprawdź, jak Twoją działalność wesprze nasz dom produkcyjny. Lublin i okolice – zapraszamy do kontaktu i nastawionej na efekty współpracy.

Produkcja filmowa – Lublin: skuteczna reklama w TV i internecie

Różne formy nagrań wideo to dziś podstawa promocji i rozwoju marki, biznesu. Ale… z drugiej strony jest rozproszony, „ślepy” na reklamy odbiorca, który obecnie wymaga znacznie więcej niż ruchomego obrazu i przyjemnej historii. Trzeba go wciągnąć – oczarować, przekonać i zmotywować, dać mu silne wrażenia i bodźce, a w tym specjalizujemy się w OSTRO. Od chwytliwego scenariusza, po nowoczesne i profesjonalne wykonanie – dowieziemy Ci film, który zrealizuje biznesowe cele.

Skutecznie sprzedajemy. I budujemy wizerunki marek. Poruszamy emocje, serca, lecz i otwieramy portfele. Mamy duże poczucie humoru i potrafimy bawić. Wiemy też, jak zainspirować innych. A ponadto nie boimy się szokować i poruszać kontrowersyjnych i trudnych tematów. W ciągu lat mieliśmy okazję współpracować z wieloma bardzo różnymi markami jak Amica, Breck, Allegro, Tyskie, Łowickie czy Mylaq i Oh!Tomi. Potrafimy dotrzeć do różnych grup odbiorców w odmiennym środowisku. Tworzymy zarówno tradycyjne telewizyjne spoty reklamowe, jak i filmy do internetu i mediów społecznościowych. Sprawdź nasze portfolio, porozmawiajmy i zadziałajmy.

Produkcja filmowa Lublin

Agencja filmowa – Lublin: biznes z profesjonalnymi nagraniami wideo

Profesjonalne nagrania wideo nie tylko budują wyrazisty, ekspercki wizerunek firmy i organizacji, ale też wspierają różne aspekty działalności – od pozyskiwania klientów i partnerów, przez szkolenie pracowników, po kontakt z mediami. Proponujemy:

  • Filmy korporacyjne, czyli świetne narzędzia budowania wizerunku w relacji z kontrahentami, partnerami, sponsorami, dziennikarzami czy opinią publiczną. Chcesz opowiedzieć historię przedsiębiorstwa, przedstawić sukcesy, osadzić firmę w przeszłości i przyszłości? Film sprawdzi się najlepiej, bo dzięki niemu wyrazisz także to, co nienamacalne: wartości, misję, swoją wizję świata.
  • Filmy szkoleniowe, czyli nowoczesne materiały edukacyjne, oparte także na animacjach, elementach interaktywnych i VR. W ten sposób możesz m.in. postawić szkolonego pracownika w sytuacji decyzyjnej i pokazać, jak jego działania wpływają np. na kontakt z klientem czy realizację procesów. A to wszystko przy minimum zaangażowania innych i bez opuszczania firmy.
  • Filmy produktowe, czyli wsparcie dla handlowców i klientów. Może to być rodzaj instrukcji obsługi, wyjaśnienie mechanizmów działania i funkcji danego produktu czy prezentacja zalet i korzyści jakiegoś rozwiązania. Czegoś nie da się sfilmować? Nie ma problemu, są jeszcze wizualizacje i animacje 3D. Taką wideoprezentację wszędzie ze sobą zabierzesz, także do klienta i na targi.
  • Filmy rekrutacyjne – czyli atrakcyjność przedsiębiorstwa w oczach kandydatów na pracowników. Dołącz taki materiał do ogłoszenia, umieść w mediach społecznościowych czy puść w telewizji, a zaczniesz „przebierać” w spływających aplikacjach. Wideo pokaże znacznie więcej niż najlepszy tekst, w tym środowisko pracy, wyznawane wartości czy oczekiwane postawy.

Produkcja video – Lublin: dla artystów, sportowców i organizatorów eventów

Służymy również wsparciem w zakresie nagrań dźwiękowych i wizualnych dla twórczości artystycznej. Tworzymy m.in. teledyski muzyczne – a na swoim koncie mamy współpracę z Kazikiem, Sylwią Grzeszczak, Liberem, Bulldogiem, Kasią Mędryk i wieloma innymi wykonawcami. Chętnie angażujemy się w różne muzyczne i kulturalne eventy – tworząc spoty promocyjne, relacje i making-off. Przygotowaliśmy materiały m.in. z Hip Hop Kempu w 2012 roku, XX-lecia Slums Attack i Snowshow Music Fest.

Ponadto wspieramy sportowców i organizatorów sportowych imprez. Braliśmy udział np. w projekcie Red Bulla „Heli Drifting” i dwóch edycjach „Dream Walker – Around the World in 80 jumps”. Współprodukowaliśmy „Allseasons” – polski film dokumentalny o kitesurfingu. A w 2016 roku nasz spot „Poczuj emocje!” promował Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn (Euro 2016).

Jeśli więc potrzebujesz wykonawcy od produkcji wideo w sferze sportu czy muzyki, to polecamy się: nie tylko mamy takie doświadczenie, ale i dobrze czujemy ten temat.

Studio filmowe – Lublin: nowoczesny sprzęt i technologie produkcji

  • Filmowanie z powietrza. Mamy na pokładzie nowoczesne drony, w których instalujemy najlepsze kamery. I ruszamy w przestworza – nagramy dla Ciebie zdjęcia z lotu ptaka w doskonałej rozdzielczości, które jednak też nie pochłoną całego budżetu. Zaangażujemy w produkcji wideo szerszą perspektywę, która zwróci uwagę na piękno miejsca czy rozmach przedsięwzięcia.
  • Wizualizacje i animacje 3D. Nie wszystko da się sfilmować. Czasem także łatwiej i lepiej jest wykreować zupełnie nową rzeczywistość, niż ją imitować. I tu do gry wchodzą animacje i wizualizacje 2D i 3D. Dzięki nim możemy m.in. wpisać nieistniejący jeszcze obiekt w rzeczywiste otoczenie albo stworzyć nowy świat i bohaterów marki, przynależnych tylko do niej.
  • Filmy VR, 360 stopni. Dzięki wirtualnej rzeczywistości wzmacniamy odbiór filmu. Maksymalnie angażujemy odbiorcę, który tego doświadczenia na długo nie zapomni, bo stanie się częścią historii – przeniknie do obrazu. Za pomocą wieloobiektywowych kamer sferycznych tworzymy również wirtualne spacery, genialne narzędzia promocji nieruchomości, instytucji czy regionów i miejsc.

Dom produkcyjny, Lublin – kompleksowe i elastyczne realizacje

Działamy jednocześnie kompleksowo i elastycznie. Kompleksowo, bo już od samego pomysłu, koncepcji i scenariusza, przez zdjęcia po postprodukcję – montaż, korekcję, efekty specjalne, nagranie lektora i audiodeskrypcję. Pomożemy też z dystrybucją filmów. A elastycznie, bo dopasujemy się do Twoich potrzeb i wizji. Być może masz już rozpisaną historię, aktorów i głosy, masz konkretne oczekiwania, wiesz, czego chcesz – nie ma problemu. Wesprzemy Cię w takim zakresie, w jakim Ty tego potrzebujesz. Zadzwoń czy napisz, a porozmawiamy i zaplanujemy projekt, który wypromuje Twoją firmę, markę czy twórczość lub pomoże Ci w codziennej pracy.

 

 

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt i wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu teledysków. Tworzymy oryginalne, interesujące, profesjonalne filmy. Realizujemy genialne pomysły w celu pozyskania materiałów najwyższej jakości.

Filmy i spoty reklamowe łączą w sobie zdjęcia, animacje, muzykę i lektor. Dzięki temu powstające materiały są pod każdym względem atrakcyjne. Wbrew pozorom działają skutecznie i celnie trafiają do odbiorców, widzów – potencjalnych klientów.

Spółkom i organizacjom proponujemy wysokiej klasy filmy szkoleniowe i korporacyjne, które tworzymy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Profesjonalne podejście do realizacji materiału pozwala nam korzystnie wpływać na wizerunek podmiotów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Animacje i wizualizacje 3D to zupełnie nowy sposób reklamowania produktów, postaci, scen i obiektów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Tworząc kolejne animacje i wizualizacje 3D, spełniamy się na polu zawodowym.

Zdjęcia z lotu ptaka? Brzmi to dość fikcyjnie. W rzeczywistości jednak jest to jedna z najnowszych metod atrakcyjnego prezentowania rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Jesteś ciekaw efektu? Zgłoś się do nas, wykonamy dla Ciebie profesjonalny materiał spełniający najśmielsze oczekiwania.

Filmy Virtual Reality tworzone przy użyciu wieloobiektywowej kamery sferycznej to szansa na rejestrację obrazu pod kątem 360 stopni. W ten właśnie sposób można stworzyć ciekawy materiał prezentujący obiekt lub inną przestrzeń. Sprawdź naszą ofertę.