produkcja teledysków

Produkcja i montaż teledysków

Teledysk to obecnie podstawa w działalności artystycznej. Dobrze nagrany i zmontowany videoclip potrafi przyciągnąć nowych fanów i zainteresować potencjalnych odbiorców. Przedstawianie historii w sposób obrazowy sprawia, że śledzenie piosenki jest o wiele bardziej wciągające. Nic dziwnego, że nagrywanie i udostępnianie klipów muzycznych staje się normą i jest jedną z najpopularniejszych (ale również najskuteczniejszych) form promowania danego artysty.

Produkcję teledysków mamy we krwi

Oferujemy najwyższy poziom usług niezależnie od wykonywanego gatunku muzycznego. Potrafimy wyciągnąć to, co najlepsze z każdego utworu i dostosować teledysk zarówno do ciężkich, metalowych brzmień, specyficznego klimatu klasycznego rocka, jak i zupełnie odmiennych gatunków – m.in. pop, disco polo, hip-hop.W trakcie naszej dotychczasowej działalności współpracowaliśmy z wykonawcami różnych gatunków muzycznych. Byli to m.in.: Kazik, Sylwia Grzeszczak, Liber, Natalia Szroeder czy Doniu.

Produkcja teledysków składa się z kilku etapów, wśród których wyróżniamy 3 najważniejsze: tworzenie scenariuszy, realizacje nagrań i postprodukcje (montaż teledysków). Każdy etap tworzenia teledysku jest szczegółowo omawiany i analizowany z wokalistą lub zespołem. Służymy radą oraz kreatywnymi pomysłami, ale przede wszystkim liczymy się z oczekiwaniami i sugestiami Klienta. Dzięki temu, efekt końcowy naszej pracy jest zawsze zadowalający nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Montaż teledysków jest bardzo ważnym elementem podczas produkcji filmowej, gdyż nadaje ostateczną formę i wygląd projektu. Montaż teledysków to połączenie historii filmowej z utworem muzycznym. Z reguły fabuła teledysku jest spójna z tematem utworu, ale zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba poskładać pozornie niepasujące ze sobą obrazy w spójną całość.

Montaż teledysków i klipów reklamowych na miarę Twoich możliwości

W oparciu o przesłane nam pliki audio i video, np. na potrzeby serwisu YouTube lub Vimeo wykonujemy montaż teledysków i klipów reklamowych. Możemy zmontować teledysk z materiału zrealizowanego w trakcie koncertu lub stworzyć zupełnie „od zera” odpowiedni i interesujący film do utworu muzycznego. Montaż teledysków polega na synchronizacji obrazu z muzyką. Energiczna i żwawa muzyka niemal sama wymusza gęsty montaż krótkich ujęć. Jednak nie jest to wymóg konieczny. Styl montażu filmu zależy w większości od charakteru utworu muzycznego, jego rytmu i od tego co ma nam opowiedzieć historia filmu. Wykonując montaż teledysków do przesłanych materiałów dodajemy również efekty specjalne, tak aby odbiorca videoclipu był zaciekawiony i miło zaskoczony. Teledysk może być przeznaczony nie tylko do emisji w telewizji lub do wyświetlania w internecie, ale również może stanowić atrakcyjne demo.

Tworzymy teledyski zarówno z wykorzystaniem nagrań koncertowych, jak i realizując cały materiał od zera. Wszystko zależy oczywiście od potrzeb konkretnego artysty, a także specyfiki danego utworu. Jako że różnorodność w montażu teledysków i klipów reklamowych to sprawa priorytetowa, do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i staramy się tworzyć oryginalne, ciekawe produkcje. W zależności od gatunku, który reprezentuje zespół lub solista, jesteśmy w stanie osiągnąć diametralnie różne efekty. Wszelkie szczegóły uzgadniamy wspólnie, a w ustalaniu ostatecznego kształtu videoclipu decydujący głos ma oczywiście wykonawca. Montaż teledysków to również dodawanie wyjątkowych efektów specjalnych, które urozmaicą klip i sprawią, że będzie wyglądał jeszcze bardziej profesjonalnie. Następnie można go bez problemu zaprezentować w telewizji, Internecie, a także chociażby na autorskim albumie.

Produkcja teledysków wymaga profesjonalnego sprzętu, doświadczonej ekipy oraz kreatywnych pomysłów. U nas masz to wszystko zagwarantowane. Z najwyższą starannością stworzymy materiał filmowy, który po przejściu montażu zamieni się w efektowny teledysk, dzięki któremu zyskasz nowych fanów swojej twórczości. Tworzymy teledyski zarówno dla początkujących wykonawców, jak i dla tych, którzy posiadają już znaczący dorobek artystyczny.

Wyprodukowane przez nas teledyski są ciekawe, oryginalne i nowoczesne a do ich produkcji wykorzystujemy najlepszy sprzęt i innowacyjne technologie. Wszystkie nasze teledyski wykonujemy w technice HD. Znakomita jakość obrazu, głęboko nasycone kolory, dbałość o każdy szczegół – to wszystko sprawia, że nasza produkcja teledysków jest pozytywnie oceniana przez odbiorców.

Dysponujemy różnego rodzaju profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu osiągamy ciekawe efekty wizualne teledysku – m.in. Kran filmowy 10m/6m/4m, stedycam, wózek filmowy, Drony (zdjęcia z powietrza), GOPRO RIG podwodny (zdjęcia podwodne), SLIDEKAMERA (płynne ujęcia), przyssawki i statywy samochodowe i wiele innych.

Przykładowe teledyski zamieszczone są w portfolio na naszej stronie internetowej.

Produkując i montując teledyski, posługujemy się profesjonalnym sprzętem, który ma duży wpływ na jakość powstających produktów. To dzięki niemu możemy kreślić genialne pomysły i podejmować się realizacji każdego zadania.

Połączenie różnego rodzaju mediów jak chociażby zdjęcia, film, animacje, muzyka i lektor to jeden z najskuteczniejszych środków przekazu. To sposób na zainteresowanie swoją ofertą i pozyskanie nowych klientów. Jeżeli potrzebujesz skutecznej reklamy, zgłoś się do nas.

Wspomagamy spółki i organizacje w budowaniu ich wizerunku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzymy wysokiej klasy filmy korporacyjne i szkoleniowe. Mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam spełniać najśmielsze oczekiwania klientów.

Animacje i wizualizacje 3D tworzymy od początku działalności. Spełniamy się w tym zakresie, stale się rozwijamy i przede wszystkim kochamy to, co robimy. Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów – wszystko wedle Twoich oczekiwań i potrzeb.

Chcesz w sposób oryginalny i nowoczesny przedstawić budynek lub rozległy teren? Z przyjemnością wykonamy zdjęcia z lotu ptaka, nagramy film, który ukaże to wszystko z góry. Materiały te zaprezentują obiekt z lepszej perspektywy, podkreślając jego atuty.

Filmy VR, czyli Virtual Reality to możliwość zaprezentowania obrazu z zupełnie innej perspektywy. Mówi się nawet, że metoda ta jest rewolucją w dziedzinie sztuki filmowej. Mamy do tego profesjonalną, wieloobiektywową kamerę sferyczną, która pozwala rejestrować obraz pod kątem 360 stopni.