produkcja teledysków

Produkcja filmowa – Wrocław

Profesjonalna produkcja filmów we Wrocławiu – oferta obejmuje spoty reklamowe, filmy promocyjne, animacje oraz wizualizacje 3D, a także filmy produktowe, brandingowe i szkoleniowe. Świadczymy również usługi filmowania dronem, co daje możliwość przedstawienia danej przestrzeni z zupełnie innej perspektywy. Idąc z duchem nowoczesnych technologii, proponujemy także produkcję filmów VR i 360 stopni. Chcesz wyróżnić się na tle swojej konkurencji? Szukasz najpopularniejszych mediów, kanałów i sposobów na dotarcie do swojej grupy docelowej? Chcesz przekazać jasny komunikat, ale w oryginalnym wydaniu? Jesteś w dobrym miejscu!

OSTRO to firma zajmująca się profesjonalną preprodukcją, produkcją oraz postprodukcją filmową. Jako kreatywna agencja reklamowa specjalizująca się w produkcjach filmowych, na pierwszym miejscu stawiamy innowacyjne rozwiązania i oryginalne koncepcje. Wiemy, że nieszablonowy spot reklamowy, film szkoleniowy czy teledysk pomoże nie tylko przebić konkurencję, ale przede wszystkim przyciągnąć uwagę nowych klientów, użytkowników lub fanów. Wrocław słynie z wyjątkowej architektury, wielu mostów i malowniczych krajobrazów, dlatego to właśnie tutaj możemy zrealizować konkretną produkcję filmową.

Kreacje reklamowe w postaci filmów

Niesztampowe pomysły. Kreatywne scenariusze. Najlepsza jakość dźwięku i obrazu. Połączenie wiedzy z umiejętnością i doświadczeniem. Dobra gra aktorska. To tylko niektóre cechy, które wyróżniają filmy reklamowe realizowane przez OSTRO. Dla nas wszystkie etapy pracy nad filmem są niezwykle ważne – bez względu na to, czy w efekcie powstaje kilkusekundowa reklama, trailer, krótka animacja czy też pełnometrażowy film.

Wieloletnia pasja, doświadczenie w branży filmowej i reklamowej, wrażliwość na sztukę i dążenie do perfekcji sprawiło, że dziś mamy dla Ciebie kompletną ofertę na skuteczne wypromowanie Twojej działalności. Możemy to zrobić za pośrednictwem filmu, gdzie obraz i dźwięk dają idealne połączenie.

Filmy korporacyjne Wrocław – OSTRO

Filmy to świetny format reklamowy, który angażuje zarówno wzrok, jak i słuch. Materiały wideo mogą być emitowane w dwóch największych i najpopularniejszych mediach reklamowych: w telewizji oraz internecie. Można je przechowywać na zewnętrznych nośnikach i udostępniać w różnych formach. Dobrze wykonany film reklamowy może na przykład stanowić wartościowy content na stronie internetowej, angażującą treść na telebimach, viral w mediach społecznościowych czy tło na stoisku w trakcie branżowych targów lub konferencji. Wyprodukowane, nakręcone i zmontowane przez nas filmy korporacyjne prezentują się profesjonalnie w każdym wydaniu.

Wykonujemy profesjonalne filmy korporacyjne, w których głównym bohaterem jest Twoja firma. Dbamy o najmniejsze szczegóły, podkreślając w filmie charakter Twojego przedsiębiorstwa i zachowując spójną identyfikację wizualną marki. Proponujemy również scenariusze filmów korporacyjnych: od fachowych instrukcji i materiałów szkoleniowych, przez kampanie wizerunkowe, a także ciekawe filmy rekrutacyjne, w których realizujemy fantastyczne scenariusze, po nieszablonowe przedstawienie pracowników firmy oraz najistotniejsze zalety przedsiębiorstwa. Od Ciebie zależy, czy narracja tego filmu będzie poważna, zabawna, luźna, ekspercka, a może patetyczna i jakże wzruszająca…?

Nie boimy się żadnego wyzwania. Zrealizujemy produkcję filmową we Wrocławiu, która pozytywnie Cię zaskoczy. Będzie Twoim niezawodnym narzędziem marketingowym. Zrobimy to… na OSTRO! Przekonaj się już dziś – zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do kontaktu z przedstawicielami naszej agencji filmowej.

Produkując i montując teledyski, posługujemy się profesjonalnym sprzętem, który ma duży wpływ na jakość powstających produktów. To dzięki niemu możemy kreślić genialne pomysły i podejmować się realizacji każdego zadania.

Połączenie różnego rodzaju mediów jak chociażby zdjęcia, film, animacje, muzyka i lektor to jeden z najskuteczniejszych środków przekazu. To sposób na zainteresowanie swoją ofertą i pozyskanie nowych klientów. Jeżeli potrzebujesz skutecznej reklamy, zgłoś się do nas.

Wspomagamy spółki i organizacje w budowaniu ich wizerunku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzymy wysokiej klasy filmy korporacyjne i szkoleniowe. Mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam spełniać najśmielsze oczekiwania klientów.

Animacje i wizualizacje 3D tworzymy od początku działalności. Spełniamy się w tym zakresie, stale się rozwijamy i przede wszystkim kochamy to, co robimy. Tworzymy animacje 3D produktów, postaci, scen i obiektów – wszystko wedle Twoich oczekiwań i potrzeb.

Chcesz w sposób oryginalny i nowoczesny przedstawić budynek lub rozległy teren? Z przyjemnością wykonamy zdjęcia z lotu ptaka, nagramy film, który ukaże to wszystko z góry. Materiały te zaprezentują obiekt z lepszej perspektywy, podkreślając jego atuty.

Filmy VR, czyli Virtual Reality to możliwość zaprezentowania obrazu z zupełnie innej perspektywy. Mówi się nawet, że metoda ta jest rewolucją w dziedzinie sztuki filmowej. Mamy do tego profesjonalną, wieloobiektywową kamerę sferyczną, która pozwala rejestrować obraz pod kątem 360 stopni.